Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet szokni a meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szokni a meztelen alvást?

Figyelt kérdés

Egy csomó férfiismerősömtől hallottam, illetve különféle filmekben is azt láttam, hogy a srácok többsége meztelenül, vagy boxerban alszik, és mindenki nagyon komfortosnak találja. Engem sem hagyott nyugodni a dolog, így kipróbáltam. Furcsa volt, én mindig a pizsamás típus voltam, valahogy védtelennek éreztem magamat. Nem vagyok szégyenlős és büszke is vagyok a testemre, viszont így első két alkalommal nem igazán jött be, a pizsamát már gyerekesnek tartom. Idővel megszokom? Szerintetek mit kéne tennem, hogy jól érezzem magam így is?

(Jó idő van a szobámban, szóval nem a hideg miatt volt fura, mielőtt mondanátok, hogy talán nem télen kellene elkezdeni.)


21/F

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!



2013. dec. 24. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint 10 éve meztelenül alszok, meg lehet szokni.
2013. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én amióta kitudom törölni a seggem, boxerben alszom. Aludnék metelen, csak sajnos van egy bátyám akivel egy szobában alszom. :(
2013. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már 13 éves korom óta nem alszom pizsamában. általában egy pólóban meg egy nadrágban alszom ilyen vékony melegítőben. De nyáron egy szétcseszett rövidnadrágba ami alvásra még kiváló plusz egy póló bár akkor legtöbbször meztelenül, főleg ha a barátnőmmel vagyunk. Az jó még ha nem is szexelünk amikor két meztelen test érintkezik egymással nyugtató tud lenni de ha ruhán keresztül akkor annyira nem. érdekes, de ez van.
2013. dec. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Én is kipróbáltam már többször is (csak én lány vagyok, lehet azért -vagy nem tudom-), de nekem valahogy nem nagyon jött be..

De sok sikert ahhoz, hogy neked összejöjjön! :D

2013. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Én erre azt mondom hogy abban aludj amiben jól érzed magad és szard le a többi dolgot :) érezd jól magad azonban ha még is szeretnél változtatni a dolgokon a tested bármit képes megszokni de én inkabb a boxeres verziót választanám ne aludj meztelenül .d
2013. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Majd ma kipróbálom!
2013. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már kb 2 hete meztelenül alszok. Elsőre nekem is furcsa volt de most már teljesen megszoktam. Olyan szabadnak érzem magam.

Nem tudom hogy tehetnéd komfortosabbá. Én rajtam csak egy bugyi van amikor alszok.

17/L

2013. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Kedves utolsó, de szívesen aludnék melletted. :)
2013. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
lassan 20 éve alszok vagy meztelenül vagy csak boxerben...pizsamát már elképzelni sem tudom, hogy felvegyem, és még a póló/atléta is zavar.
2013. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A kommentjeitek meggyőztek,hogy idővel szokható, ma is folytatom, amit megkezdtem. :D
2013. dec. 25. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!