Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni ha nem...

Mit lehet csinálni ha nem mennek ki az albérlők?

Figyelt kérdés
Nincsenek a lakásomba bejelentve, albérleti szerződést írtunk amikor odaköltöztek, hogy ha akarják, indoklás nélkül 30 napos felmondási idővel felmondható a bérleti szerződés a részükről, de ugyanezekkel a feltételekkel a részemről is. Nem jöttek be a terveink, úgy alakult, hogy vissza kell mennünk oda, ezért december elején szóltam nekik, hogy szükségünk lesz a lakásra, január végétől beszéltük meg, hogy kimennek, így még rendes is voltam, mert több, mint egy hónapot hagytam. Ideiglenesen én a nagymamámnál lakom most, páromékat meg dec. 26-án elvittem a szüleihez (100 km van köztünk), de azóta nem is láttam őket, mert nem volt szabad napom, viszont jan. végén el kell jönnünk, mert így is szűkös a hely mindkét helyen, örülök neki, hogy eddig megengedték, hogy így legyúnk. Ha nem találnak albérletet maguknak, akkor mit lehet velük csinálni? Gyerekkel nem fogok csövezni, úgy, hogy van egy lakásom.

2014. jan. 9. 18:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ne irj szerzodest, nav hoz ezek nem mennek, ha okoskodik rendort hivsz , megmondod h a vol lakod ismerose nem akar elhuzni . van 30 perce . jogilag igy tudod vedeni csak magad az ingyenlakok ellen !
2014. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Beköltöznék vinnék egy két rossz kinézetű ismerőst azokkal együtt majd megnézném meddig bírnák:))Menekülnének egy időn belül.
2014. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!