Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Baj, ha el akarok szigetelődni...

Baj, ha el akarok szigetelődni a szomszédoktól? Zavarna, ha a szomszédom lennél?

Figyelt kérdés

Kertes ház, kerítésre takaró cucc, elé sövény ülteté, teraszra ismét takaró cucc...

Baj ez? Zavarna téged, ha a szomszédban laknál, és szépen nem látnál engem?



2014. jan. 17. 10:20
 1/8 anonim válasza:

Zavarni nem zavarna, de mindenképp furcsának találnám..

Nem szokásom leskelődni a szomszédaim után, és ők sem teszik, az pedig ha néha egymásra köszönünk még senkinek sem ártott.

2014. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose voltam kíváncsi a szomszédaimra. Persze azokra, akikkel nem lehetett barátkozni. Szóval engem abszolút nem érdekelne, hogy mivel takarod el az udvarodat.
2014. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg érthető oka lehet ennek. Nálunk pl. ott a medence a kertben, és nem szívesen napozik úgy négy nő (mert hárman vagyunk lánytestvérek + anya), hogy közben a szomszéd mondjuk bámul. De ez csak egy apró indok lehet. Nálunk se látnak át a szomszédok, de senkit sem zavar. Ennek ellenére ismerjük egymást, néha szoktunk beszélgetni velük, de nem vagyunk egy társaság, különösebben nem kedveljük egymást (és ez nem azon múlik, látjuk-e a másik otthonát).
2014. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2014. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ dögös lány vagy? Ha igen zavarna igen, ha nem akkor csak az zavarna ha beárnyékolod a sövénnyel a kertem
2014. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, mert így hozzám se látna át :)
2014. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kifejezetten jó ,mert én sem vagyok kíváncsi a szomszéd leskelődésére és legalább az ő oldalát nem nekem kell megcsináltatni. Otthon nyugalom kell ,és az idegenek kizárása ,szerintem.
2014. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát egyáltalán nem, ez így korrekt. A sövény szép látvány. A te házad, kerted, miért lenne baj, ha így "elszigetelődsz"? Én is ezt tenném, ha kertes házban laknék. Engem sem érdekel a szomszéd és ő se bámészkodjon át, de akaratlanul se. Kimegyek nyáron a medencémbe, vagy napozni, speciel én szerettem pucéran is kinn lenni a kertben, szóval ezek miatt jobb, ahogy írod, és ha kerti partyt adok? A lakásomba se kell, hogy bárki belásson, az magánterület. A kert, udvar is.

Nem együtt éltek, csak egymás mellet, kit érdekel mit gondol?

Jól csinálod, ne aggódj!

2014. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!