Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek hülyének nézhetnek...

Szerintetek hülyének nézhetnek a szomszédok a panelben, hogy néha este 7-8-kor porszívózok?

Figyelt kérdés
Gyorsan megvan, de csak este 7kor érek haza a munkából, úgyhogy máskor nem tudom megcsinálni.
2014. jan. 20. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, szerintem az még nincs későn, és azt az 5-10 percet kibírják.
2014. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vikóca01 válasza:
Szerintem nem! Ez tök természetes!
2014. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért néznének hülyének? Ez még mindig a jobbik eset, mintha reggel 5-kor csinálnád.
2014. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát reggel 5kor biztos nem csinálnám :D

Ja, és a mosást is mindig ilyenkor teszem be :D


Őket soha nem hallom porszívózni, főként 70-90 évesek laknak csak itt, lehet még porszívójuk sincs, csak seprű :D

Mikor napközben itthon voltam, akkor sem hallottam őket soha porszívózni.

2014. jan. 20. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki társasházba költözik, az számoljon ilyen eshetőségekkel :) Nem hiszem, hogy hülyének néznének, mindenki takarít.
2014. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én délutáni alvásom idején szoktam hallani a szomszéd porszívózását, de csak ilyen halkan.. és tavasszal a madárcsicsergés mellett tök feelinges, lazulós szerintem:D Amit viszont ki nem állhatok, amikor reggel 7-kor kalapálnak, fűrészelnek..
2014. jan. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk este 10-kor még úgy csapkodják a liftajtót h majd' beszakad az egész fal. :D Szóval a porszívót én meg se hallanám, annyira hozzászoktam a zajhoz.
2014. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4 emeletesben lakom, nincs liftünk :P
2014. jan. 21. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!