Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovabb? Ugy erzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovabb? Ugy erzem tonkrement az eletem, nincs ertelme reggel felkelni Egesz nap bogok, alig eszek, es keveset alszok. Nem lesz ez igy jo.

Figyelt kérdés
Nagyon joban voltunk a sraccal. Ugy viselkedett mintha o is erezne valamit. Ekozben en persze teljesen beleszerettem. Es egyszercsak ugy dontottem, elmondom neki, hogy is erzek en iranta. O meg azt mondta, hogy *nem szeretne megtorni az egyedulallo eletet*. Egy vilag omlott ossze bennem. Es most megint kedvesen viselkedik velem. En meg folyamatosan sirok, mert arra gondolok, olyan jo lenne, ha tudna, hogy mennyit jelent nekem, hogy mennyi aldozatot hoztam erte, es hogy mennyire szeretem. Sokszor osszefutunk, es ilyenkor mindig ugy nez ram, amitol erzem, hogy mindjart elsirom magam megint. Mert szeretem. Es nem tudom, hogy mostmar hogy legyen tpvabb, mit kellene csinaljak.A nagy dilemmam az az, hogy ha elengedem ot, az feladas? Mert en nem akarom feladni. Nem azert fektettem bele ennyi energiat, hogy feladjam. Viszont nem tudom, hogy ez feladas, vagy bolcs elengedes, hogy felfogom, es megertem. Mi van, ha megvaltoztatna a donteset, ha beszelnek vele?
2012. nov. 7. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Erősödj kislány mivel ennél jóval angyobb csapások is lehetnek az életben mi lesz akkor ha ebben az estben is ennyire kiborulsz. természetes hogy szomorú vagy vagy kicsit kiakadsz de ez a tönkre ment az életem azért túlzás. Ezeket a Te érdekedben mondom. Ha gyenge vagy nagyon sokat fogsz még sérülni....
2012. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj! Egy kapcsolat az sajnos mindig két emberen áll, ha az egyik csak érdekből mene bele az már veszett fejsze... Próbáld meg vele megbeszélni, mert ez nekem eléggé olyan kitérő válasznak hangzott. Az meg, hogy kedves veled, miért ne lenne kedves ha barátok vagytok :) És különben is ez még változhat ;)
2012. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd. Azt nem tudod befolyásolni senkinél hogyan érez irántad. Ha ő nem szeretett beléd, nem is fog, bármit teszel. Legfeljebb még jobban elijeszted csak. Tudod, sokszor van ilyen, hogy viszonzatlanok az érzések, ezeken túl kell lépni mert az ember csak őrli magát és teljesen feleslegesen. Velem is előfordult már, hogy valakiért majdnem meghaltam, de ő nem volt szerelmes belém, de volt olyan is aki belémzúgott de ott meg én nem tudtam viszonozni az érzéseit. Hiába beszélsz vele, mert nem döntés kérdése, hogy beleszeretsz-e valakibe vagy sem.
2012. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Életed biztos nem ment tönkre!természetes hogy ilyenkor ezt érzed,mi lenne ha inkább megpróbálnád "meghódítani/csábítani"?de mivel ezt mondta neked,én személy szerint nem mondanám el neki az éréseimet,egyenlőre.

csak próbálkoznék óvatosan! (meg kérdezhetném ha nem baj, hogy hány éves vagy?) :)

2012. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mirror06 ***** válasza:

Az a probléma, hogy túl szubjektíven értékeled a dolgokat és ettől nem látod, hogy mi mennyit ér.

Az életed értelme nem az, hogy megszerezd a magadnak kiszemelt emberkét. Nem csak ettől lehet boldog az ember.

A helyedben elengedném, ez nem feladás. Egyszerűen te akarod, ő nem, ez ennyi. Tovább kell lépni. Ez a legjobb döntés, a legésszerűbb, amivel nincs semmi probléma.

De nem kell ahhoz elengedned, hogy boldog legyél. Alapból boldognak kell lenned és úgy küzdened érte. Ez így lenne a normális, az alap.

Egy egészséges párkapcsolatban amúgy se a másik féltől boldog a másik. Persze attól is boldog, de az csak közrejátszik, még szebbé teszi az életét, de nem attól boldog, mert van neki a párja. Két alapjáraton boldog ember párkapcsolata a legszebb. Én csak ezt nevezném igazi párkapcsolatnak, a többi kuka.

2012. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat... annyit szeretnek mondani, hogy ha nem akar semmit, akkor miert viselkedett ugy (nyilvanosan, mindenki elott), hogy olyan egyertelmunek tunt... kedveskedett, de mar nem csak haveri szinten... szoval valamit o is erzett/erez. Ezt tudom. En meg elkovettem azt a hibat, hogy o lett a mindenem, egesz nap csak rola almodoztam es olyan volt nekem mint a levegovetel. Ezert...amikor elveszitettem... tul sok mindent veszitettem el, mivel tul nagy intenzitassal szerettem/szeretem ot. Erre ertettem azt, hogy *tonkrement az eletem*.
2012. nov. 7. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen könnyen lehet hogy tetszettél neki de az is lehet hogy ez a nagy rajongásod elijesztette. Ez a tanulság hogy legközelebb ne lovald magad bele egy olyan dologba ami még nincs is. Persze ezt könnyebb mondani mint kivitelezni, de nem lehetetlen.
2012. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy...17 vagyok. kaptam már az élettől ezt-azt... most csak egy újabb álmom dőlt romba, mit számít...
2012. nov. 10. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!