Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kibírhatatlan egész nap...

Kibírhatatlan egész nap káromkodó, üvöltöző szomszéd. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2 éve költözött ide egy család a szomszédba a fiatalok vásárolták meg a házat, 3 pici gyermek van, ide fogadták egyikük anyját, a nő 58 éves, egész nap minden áldott nap torka szakadtából üvöltözik, káromkodik, olyan sértő szavakat kiabál megállás nélkül és hidjétek el nem bírja abbahagyni, a kis unokáit gyűlöli nincs semmit türelme hozzájuk a fiatalok még a boltba is alig mernek elmenni, mert a gyerekekkel is rosszabbul bánik, mint a kutyákkal, komolyan mondom sosem láttam még ilyen nőt, ha nem látnám nem hallanám minden áldott nap el sem hinném! Volt valaki ilyen helyzetben akár családtag, vagy szomszéd aki megkeseríti a minden napjait? A kicsi gyerekeket is mindennek elmondja, sőt olyanokat is kiabál nekik kinyírlak benneteket.

2014. febr. 18. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Pont ma olvastam ezt a cikket, ebből okulva, úgy gondolom, hogy ebben az országban akkor intézkednek ha már a koporsóval kell kimenni a házhoz :( Sajnálatos!

2014. febr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A rendőrség azért kevés mert ők nem tudják eldönteni hogy te jól itéled meg a helyzetet. Viszont a gyámüggyel karöltve már más lenne a hozzáállás.

Tehát gyámügy, családgondozót rendelnek ki aki ellenőrzi a szülöket is és meghatározhatja nekik milyen lépéseket kell tenniük a helyzet megoldására. Ha ezt nem követik akkor fognak tovább lépni.

2014. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha enyém a lakás, amiben lakok, akkor simán elmennék ilyen esetben a rendőrségre. Írásos panasz tevés előtt mindenképpen kikérném a rendőr véleményét, s nagy valószínűséggel tennék is egy írásos panaszt ellenük csendháborításért. Előtte felvenném telefonra a jeleneteket, amiket rendeznek.

Szerintem más hatásos módszere ennek nincs, évtizedeket egy ilyen család mellett képtelenség leélni.

2014. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak a nő ordít de az egész nap és minden nap, a fiatal házaspárnak egy hangja sincs, a ház teljes mértékben a házaspáré a nagyit befogadták, mert nem volt hova mennie, a fiatal házaspár szépen neveli a gyermekeit mindent megadnak nekik, biztos anyagi helyzetben vannak, van saját vállalkozásuk az anyuka otthonról dolgozik, apukának + még van állandó főállása is. Minden szomszéd morog nem csak mi, és a házaspárnak sem lehet mindegy, szerintem sajnálják a lány anyját és ezért nem dobják ki, holott már rég meg kellett volna tenni.
2014. febr. 18. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Most leirtad még egyszer amit már leirtál. Ez ilyen előre lépünk, majd megijedünk és visszalépünk. Kaptál választ mit kéne tenni és most hogy ott van előtted elkezded finomitani, de akkro miért tetted fel a kérdést?


"Kiskorú veszélyeztetését valósítja meg az a kiskorú nevelésére, felügyeletére vagy gondozására köteles személy - ideértve a szülői felügyeletet gyakorló szülő, illetve gyám élettársát, továbbá a szülői felügyeleti jogától megfosztott szülőt is, ha a kiskorúval közös háztartásban vagy egy lakásban él -, aki e feladatából folyó kötelességét súlyosan megszegi és ezzel a kiskorú testi, értelmi, erkölcsi vagy érzelmi fejlődését veszélyezteti."


A leirásodból úgy itélem meg ez megvalósul, viszont ha a leirásod valós akkor kötelességed lépni.


[link]

2014. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg vedd fel egyszer a műsort és a rendőrségen is, a Gyámügynél is jelentsd fel őket. Ha a Gyemekvédelmisek elkezdenek intézkedni, akkor a nőnek választania kell majd az elmebeteg anyja és a gyerekei között, de ameddig nem lépsz semmit, addig ez a helyzet így marad.
2014. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lónyugtató...
2014. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

oszinte leszek. Szerintem sem a rendorség, sem a gyámugy nem fog azzal foglalkozni, hpgy valaki egésznap ordibál. Kivéve ha orvosi papír van arról hogy pszihiátriai eset, és gyermekek nem lehetnek a kozelében. Az egyetlen amit tehetsz, hogy beszélsz veluk, és megkéred oket hogy ne ordibáljon a no. Ha nem válik be johetnek a kisebb trukok.

Jól tudom mirol beszélsz. Pont egy ilyen csalad mellet laktunk, 4 gyerek volt. Annyi kulombséggel, hogy mindenki ordíbált. A no a gyerekekkel. A pali meg egész éjjel, mikozben nyomta a ps.en a játékokat. Néha a no is ordibált éjjel. Bár egy ido után eszre sem vettem, annyira megszoktam. Szerencsénk az volt, hogy a házat ugy béreltuk. Azóta elkoltoztunk. A tesom azt csinálta néha, hogy fogta a gitárt, meg azt a nagy hangszórót vagy mit, feltekerte totál hangerore, odarakta a falhoz,és elkezdett vmi zenének nem nevezheto, agykárosító valamit játszani nekik. Na akkor bekussotak egy idore. :) gondolom észre vették magukat.

2014. febr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A zsernyákok az ilyennel nem foglalkoznak, ahogy a késeléssel,rablással, gyilkossággal sem. Bezzeg ha 25-tel mész át a vasúti átjárón az előírt 30 helyett,akkor rohannak büntetni...


Először is próbálj meg vele civilizált ember módjára beszélni, hogy ezt talán mégse kéne. Ha ez nem válik be, akkor fogsz egy tonfát, lemész, és eltöröd a fején. Garantáltan kussolni fog utána.

2014. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!