Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő szomszéd ribikóka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő szomszéd ribikóka esetén? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
2 hónapja költöztünk be, és az alattunk lakó csaj a tipikus p*csaszoknyás bögyös szőke maca, folyamatosan látványosan flörtöl a barátommal, előttem is, zavartalanul. Előbb hívta át magához, mert kiégett az egyik körtéje és ki kéne cserélni, nálam ez volt az utolsó csepp. Hogyan tudassam vele az erőviszonyokat? Úgy tudja, mi csak lakótársak vagyunk.
2013. ápr. 27. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem feltétlen a csajt kell befenyíteni, hanem mondjuk elsősorban bíznod kellene a párodban, hogy nem megy félre. tudod, az ilyen esetekben sosem a harmadik fél a hibás, mert akit lehet vinni, hát...

24N

2013. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a barátoddal kell beszélni, nem mással N
2013. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A barátomban megbízom, már hat éve együtt vagyunk, ezalatt egyszer megtörtént, hogy nagyon rámozdult egy csaj, de visszautasította, pedig megtehette volna, sose jöttem volna rá, az egész sztorit utólag hallottam. Szóval azért nem aggódom, hogy esetleg belemenne, én inkább az affektáló viselkedés, becézgetés, és ilyesféle meghívások ellen akarnék tenni (a múlthéten a számítógépet kellett szerelni...)
2013. ápr. 27. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj erről a barátoddal, hogy mi a véleménye errő a csajról, idegesíti-e stbb..

Ha őt is zavarja nyomulása akkor megmondhatja neki, hogy van párja, vagy ha valami szívességet kér a csaj mondja azt hogy nem ér rá, aztán majdcsak abbahagyja a nyomulást.

Egyébként bi a párod?

2013. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Beszéltünk erről, ő eddig csak röhögött a csajon, most, hogy látja, engem zavar már távolságtartóbb vele, egyelőre nem vette a lapot a drágaság, de majdcsak lekoptatjuk valahogy (remélem).

Egyébként igen, biszexnek mondja magát, de inkább a fiúk felé hajlik, lányokhoz csak testileg vonzódik, több nincs. Volt ez anno téma, még ez az elején, hogy előttem próbálkozott lányoknál, de csak szenvedett. Ezért nem aggódom.

2013. ápr. 29. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátod biszex? Mert ha nem akkor nem értem miért féltékenykedsz. Én sem féltékenykedem a csajom barátnőire.
2013. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor mondd meg a nőnek, hogy melegek vagytok, és kész.

Ha egyszer azt hiszi, hogy csak lakótársak vagytok, semmi rossz nincs benne, ha próbálkozik.

2013. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Mond meg a csajnak h ti is a f@szt szeretitek.
2013. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen p*csáknak teljesen mindegy, mi hetero pár vagyunk, most költözött ide egy ilyen csaj, a beköltözés után folyton hívogatta a párom, hogy ez meg az lenne és légyszi segítsen, szerintem figyeli az ablakból mikor megyek el és olyankor feljön, hoz sütit.


Azóta történt valami? Elmondtad a csajnak mi a helyzet köztetek? Hátha akkor abbahagyja.

2013. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!