Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Annyian sírnak, hogy "bezzeg...

Annyian sírnak, hogy "bezzeg nyugaton mennyivel jobb! " Afrika/Ázsia miért nem jut eszükbe?

Figyelt kérdés

Azon sírnak, hogy mennyire rossz hely Magyarország... Közben szívják idegesen a cigit... Ja nagyon sz*r ha cigire/piára/csokira/iPhonera telik...


Azon miért nem tudnak sírni örömükben, hogy "legalább nem kell az éhhaláltól tartani, mint Afrikában, vagy Ázsiában?


Csak a jobb után tudnak sírni? A jónak örülni már nem?



2014. febr. 22. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8.-kal értek egyet.

Az, v te gyökér vagy kérdező az nem azt jelenti, h mindenki az.

Én szeretném, ha fejlődne a társadalom, a gazdaság meg a többi és pont leszarom, h Afrikában mi van.

2014. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Basszus, azért marha jó neked, ha az ismerőseid között senkinek nincs nagyobb baja. Azért szerintem egy tébla csoki, meg egy iPhone között rohadt nagy a különbség. Akkor most én vagyok a hülye, mert olyan "hatalmas" vágyaim vannak, hogy ehessek édességet? A kedvednek megfelelő, de még boltban bárhol megkapható kaja luxus egy elvileg fejlett országban? Bocs, hogy szeretnék egy kényelmes életet, ahol nem kell minden nap filléres dolgokon aggódni. Idióta.
2014. febr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Mert '89-ben arról volt szó, hogy szépen, közösen új demokráciát építünk, és jó lesz minden, felzárkózunk, olyan lesz, mint minimum Ausztriában. Nem arról, hogy örüljünk, hogy nem vagyunk az új Afganisztán. Érted. Csalódottság, ilyesmik..
2014. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért sírnak az emberek mert telhetetlenek, és semmi nem jó nekik! Nyilván mindenki a jobb életre törekszik köztük én is, de ettől függetlenül mégsem sírok és örülök annak a kevésnek is amim van! A társadalomba ez beégett hogy hú de szar nekünk! Tény hogy lehetne jobb is és a jobbra kell törekedni mindig de amikor azt mondom hogy van tőlünk sokkal rosszabb ország és életforma akkor mindenki hülyén néz rám! De ez abból is kiderül hamarosan hogy a válaszomat simán lepontozzák! Egy elég fura társadalomban élünk ahol hatalmas manipulálások vannak csak ezt kevesen látják! Bármit eladnak és elhitetik veled hogy fekete még akkor is ha tudod hogy az fehér!
2014. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!