Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ázsia az ázsiaiaké, Afrika a...

Ázsia az ázsiaiaké, Afrika a feketéké, Európa mindenkié?

Figyelt kérdés

Ha megfigyeljük akkor azt vesszük észre hogy a világ minden tájáról özönlenek a 3ik országbeliek Európába és Európa nem hogy tárt karokkal várja, de segélyezi, ellátja és kvázi felneveli őket.

Belgium és Hollandia közel hasonlóan fejlett mint pl Japán és Taiwan, mégsem mondja Japán hogy "engedjünk be millió számra minden ágról szakadt 3ik világbelit, had asszimilálódjanak".

Mi lenne hogyha megfordítanánk a dolgot és azt mondanánk hogy akkor mi Európaiak keljünk útra és millió szám özönlenénk a fekete és arab országokba, ahol szépen belecsimpaszkodnánk abba a szociális hálóba aminek a felépítésében mi semennyire nem vettünk részt?

Persze amint valaki elkezd erről egyenesen beszélni akkor rögtön jönnek a jogvédők és liberálisok hogy én egy "büdösnácivagyokakikiakarirtani6milliózsidót".

Ha majd Európa elvesztette mindazt amiért Európának hívjuk akkor gondolom ezek a jogvédők szedik a sátorfájukat mondván "én nem ilyen Európában akarok élni, nem tudtuk hogy ez ezzel jár."



2013. dec. 13. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Nézd, ha az európaiaknak csak ennyi agyuk van, akkor ugyan miért ne jönnének ide a jólétbe? Nekik ez maga a mennyország a hazai körülményekhez képest.
2013. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Amerika is mindenkié.
2013. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít.


Európa ne legyen már egy szeméttelep.

Elég ha az USA meg Kanada multikulturális.


Európának nagy történelme van, történelmi nemzetállamok.Ezeket kár tönkretenni.

2013. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"Elég ha az USA meg Kanada multikulturális."


Nem értem, hogy miért kell annak lenniük.

2013. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

"Mi lenne hogyha megfordítanánk a dolgot és azt mondanánk hogy akkor mi Európaiak keljünk útra és millió szám özönlenénk a fekete és arab országokba, ahol szépen belecsimpaszkodnánk abba a szociális hálóba aminek a felépítésében mi semennyire nem vettünk részt?"


Hát nem tudom, hogy ki akarna odamenni, ahonnan ezek a koboldok érkeznek hozzánk. xD

2013. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

"Nem értem, hogy miért kell annak lenniük."


Mert már elkéstek.

Nem deportálták a feketéket, amikor még tudták volna.Most meg van mindenféle emberi jog, így nem lehet.


Európa még menthető lett volna 70-es évekig, egyszerűen azzal, hogy nem engedik be őket.

De elb_szták, így ez a kontinens is megy a levesbe.

2013. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

"Ha majd Európa elvesztette mindazt amiért Európának hívjuk akkor gondolom ezek a jogvédők szedik a sátorfájukat mondván "én nem ilyen Európában akarok élni, nem tudtuk hogy ez ezzel jár."


Igen, nekem is ez a kedvenc részem.


"Jaaaj, de hát ki gondolta volna, hogy ez lesz?!"


Hát végül is senki, csak a szélsőjobb már közel 100 éve erről beszél, de ez ne zavarjon senkit...

2013. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%

Ne féljetek, majd jön megint valami Hitler gyerek és az európaiakat összefogva megment minket. Tuti lesz ilyen. Napról napra egyre jobban vágynak rá az emberek, hogy valaki helyrerakja a cigunnereket és az összes többi menekültszállásos nyomorultat, akik egyre többen vannak az országban és aki a fizetéseket, munkakörülményeket is helyreteszi.


Szerintem már csak pár év kell neki és megjelenik.

2013. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Európa liberális és sokan az USA-t tartják mintának, amihez fel kell zárkóznunk. A menekültek meg természetesen özönlenek Afrikából, Ázsiából a jobb élet reményében.

Mellesleg az európaiak kiözönlését is ez motiválta Amerikába. Írországban éhínség volt, Amerika volt az álom.


Japánban ennek nincs hagyománya, más a kultúra, mindig is zárt, elszigetelt szigetország volt.

2013. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
europa a romáké
2013. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!