Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért olyan hangosak a szomszé...

Miért olyan hangosak a szomszédok a lakásukban? Vagy felerősítené a hangokat a szobájuk?

Figyelt kérdés
A házunk elég közel van egymáshoz kb 10-15 méterre. Én sokszor hallom, hogy Ők dumálnak ZÁRT ablakukkal, ha a a teraszon vagyoK! De néha vagyis sokszor kinyitják az ablakukat, hát ilyenkor úgy hallom mit ebstzélgetnek, mintha kiabálnának egymáshoz! Most kiabálnának, vagy lehet, hogy felerősíti a hnagjukat a szoba, és minden jön felém az ablakukon?

2014. febr. 17. 17:06
 1/2 anonim válasza:
A nagynénémnél is ugyan ez van csak ők nyugdíjasak este 10-ig fent vannak miattuk mert úgy ordibálnak ott és csak 1 ablak van nyitva de ott a gyerek 11 éves és fürdetésnél is csak ordít ordít. Mi ez ellen úgy tudtunk cselekedni hogy megmondtuk a szomszédnak hogy 2 nyugdíjas szeretne pihenni esténként és a gyerekeinek meg mondja meg hogy ne ordítanak a víztől semmi bajuk nem lesz. Így mi meg is oldottuk az ügyet. Csak gondolom a te esetedben mindenki "ordibál" a szomszédban 2 felől dönthetsz megmondod nekik vagy csendháborítás miatt feljelented. Először inkább mond meg nekik a magadét és ha nem lesznek csendesebben akkor jöhet a feljelentés. A szoba nem erősítheti fel a hangokat szerintem csak ha vízhangzik a szoba akkor egy kicsit hangosabban hallod őket, de szerintem van annyi cucc benne hogy ne legyen vízhangos a szoba. Vagy lehet hogy olyan család hogy a hangnemük hangosabb az átlagosnál de az nekik átlagos.
2014. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik lakótársam marha hangos, és neki aztán em lehet megmondani, hogy beszéljen hallkabban, mert mi nem vagyunk süketek, a szomszédban meg kisbaba van, eddől még be is gerjed.

Vannak ilyen hangos típusú emberek, nem nagyon lehet velük mit kezdeni.

2014. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!