Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom egy kacat dombot...

A szomszédom egy kacat dombot tart a kertjében! Van joga ahhoz, hogy elcsúfítsa a környéket? Most ez otthon, vagy műhely?

Figyelt kérdés

Mindenhol rendezett kert, fákkal, fűvel, kavicsos sziklakerttel... Nagyon jó. De a szomszédom egy hulladéklerakót tart a kertjében. Tele vas, fém, tégla, törmelékkel, drótokkal, hálóval, vasrudakkal, faanyagokkal...


Olyan csúnya arra felé nézni! Van joga ahhoz, hogy így elrontsa a környéket?

És még sokszor flexel is, kalapál, meg fúr, farag!



2014. febr. 25. 12:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Ez a domb mióta van ott?
2014. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
Ha csak a látvány nem tetszik, nem tudsz mit tenni. Max nem nézegeted.
2014. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
A saját telkén mindenki azt csinál, amit akar, szóval jobb lesz, ha nem pattogsz, mert úgyis csak elrontod a viszonyt kettőtök között és még a helyzeten sem tudsz változtatni.
2014. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom ez a munkája/hobbija hogy ezekkel csinál valamit, nekünk is volt ilyen szomszéd, szerencsére elköltözött már. Tenni semmit nem lehet, saját kertjében tartja a cuccot, övé, azt halmoz oda amit csak akar.
2014. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%

Amíg a SAJÀT telkén van, addig nincs beleszólásod, eleve miért nézegeted a SZOMSZÉD kertjét?

És természetesen arra is joga van, hogy barkácsoljon otthon, megha neked nem is tetszik.

2014. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Semmi jogod nincs beleszólni. A saját kertje, most azért mert elcsúfítja, vicc az egész. Jó hogy nem megmondod milyen fát ültessen, hogy neked tetszen.
2014. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy neki meg a te sziklakerted nem tetszik. A saját telkére azt tesz amit akar, a saját kerítésedhez ültess tuját vagy valami kúszó növényt, és akkor nem fogod látni mi van a szomszédban.
2014. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

Ha zavar, akkor tegyél egy kerítést a telekhatárra, és akkor nem látsz oda.

Vagy még egyszerübb: NE LESKELÖDJ!!!!

2014. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
89%

A saját kertjében azt csinál amit akar, persze ha már szennyezi le a környezetet és az egészséget is szomszédok felé nézve az már nem elfogadható.

Nálam is van egy ilyen szemétdomb, igaz én bútorokat újítok fel meg csinálgatok dolgokat, de annak látványa is van ám.

Én nekem tavaly egy hatalmas fakupac volt a kertem közepén, mert a nyárikonyhát építettük át egy leheletnyit abból egy gyönyörű szép kislakás lett ahol mi lakunk a barátnőmmel a szüleim udvarán.

A fakupac eltűnt. Rengeteg fát hoztam még haza régebben gerendákat amik csak esztétikailag voltak rosszak de a munkahelyemen kidobálták azokat én meg ingyen elhozhattam és szeptemberbe építettünk belőle egy fedett terasz részt a bejárathoz hogy lehessen majd jó időbe kiülni.

Nagyon szép lett, már csak festeni kell.


De nálam is vannak különböző vasak meg minden, igaz viszonylag elrejtve meg az egész udvar most fel van túrva de amint jön a tartós jó idő meglesz szépen csinálva a kert. A vasakat én felhasználom mert TV állványt készítek majd belőle, meg polcot is akarok a műhelybe.


Ameddig nem okozok bajt addig senkinek semmi köze hozzá. Meg én úgy pakolom hogy azér esztétikailag ne rontsa a látványt.

2014. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Egy újabb unatkozó kertvárosi eltartott asszony, micsoda problémák...

Amúgy nem illik más udvarába leskelődni. Gondolom ők nem olyan gazdagok mint ti, ezért tartják azokat az építőanyagokat ott. Az építőanyag meg nem hulladék.

2014. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!