Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még valaki rajtam...

Van itt még valaki rajtam kívül, aki ma otthon tölti a napját egyedül reggeltől estig?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Nincs munkám, egész nap itthon vagyok egyedül, minden áldott nap, és közben rágom magam, hogy miért nincs munkám. Haszontalannak érzem magam.
2014. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha van kedved, nyugodtan írj rám és akkor talán egyikünk sem fog annyira unatkozni :)
2014. febr. 24. 09:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nekem is így volt, itthon egész nap. Már a macskával beszélgettem, pizsiben voltam egész nap.

Aztán elegem lett. Szétnéztem a faluban, mihez kezdhetnék magammal. Szinte ingyen indult számítógépes tanfolyam, amire jelentkeztem.

Most meg attól vagyok zizzent, hogy amit nem értek, azt itthon nem tudom megkérdezni senkitől. Macsektól, esetleg..

Nehéz újra visszailleszkednem az emberek közzé. De az első lépést megtettem....:)

2014. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a macsekkal vagyok itthon, ha nem lenne netem, megbolodulnék
2014. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2014. febr. 24. 09:37
 6/15 anonim ***** válasza:

Én az első vagyok, 22/ N

Egyébként én suli után, párommal új városba költöztem, senkit nem ismerek itt, nincsenek barátok, haverok, csak az egész napos munkakeresés és telefonálgatás tanfolyamok után

2014. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én 24L vagyok és én is sajnos munkát keresek. Szerencsére a család többi tagjai dolgoznak, de így meg én itthon vagyok egyedül, egy kis faluban ráadásul ahol még végig se tudom járni mondjuk az üzleteket munka után kérdezősködve, mint mondjuk ahogy Bp-n szoktam.. De persze mindent megteszek, amit csak tudok :)

Meg úgy általában unatkozni sem szoktam itthon. Én viszem a háztartást, főzök. Ha végzek, akkor nyelveket tanulok, olvasok, filmeket nézek, biciklizek.

Angol nyelvvizsga most a célom :))

2014. febr. 24. 09:47
 8/15 anonim ***** válasza:

A zizzent válaszoló vagyok, és 56 éves.

Ezért (IS) nehéz a számítógépes tanfolyam, de nem volt más.

Nyugdíjas klubba meg inkább nem, mert téma: unoka, betegségek, főzés. ÉS: énekelnek: síííírós nótákat.

Inkább a macsek...:)

2014. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is vezetem a háztartást, viszont se angolozás, se bármilyen könyv olvasása nem köt le. Lassan 1 éve nincs munkám, és le vagyok törve. Nincs kedvem angolozni, pedig kellene, nincs kedvem olvasni, pedig az is fontos lenne. Sportolni régen szerettem, de már nincs hozzá lelki erőm.
2014. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Neked mi a végzettséged? ha nem gond, hogy megkérdezem!
2014. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!