Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hányszor köszöntök a szomszédo...

Hányszor köszöntök a szomszédotoknak, ha ő nem köszön vissza?

Figyelt kérdés
Egy faluban lakok, itt mindenki köszön mindenkinek. A 3. szomszédom újabban nem köszön vissza. Annyira nem vagyunk jóba, hogy beszélgessünk, de azért szerintem illene visszaköszönnie. Ma volt a 3. olyan alkalom, hogy én köszönök neki, de ő nem köszön vissza. Még hányszor kellene próbálkoznom? Vagy hagyjam és ne köszönjek neki többet?
2014. márc. 11. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

3 bőven elég volt szerintem. Ha nem köszön vissza, akkor nem kell tovább erőltetni.

Azt az egyet azért megcsinálnám a helyedben (azért hogy őt hozzam kínos helyzetbe), hogy ráköszönsz, és ha nem köszön vissza, akkor odamész hozzá, a szemébe nézel és jó hangosan köszöntöd, hogy JÓ NAPOT KÍVÁNOK JÓSKA!

2014. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:

Annyiszor köszönj, amennyinél biztosan tudod, hogy meghallotta.

Ha elsőre is tudod és biztos vagy benne, hogy nem arról van szó, hogy épp valami hangosan zúgott, ...vagy nagyot hall, ...vagy elfordult, ...vagy fülhallgatóval zenét hallgat...stb...

Tehát kétséget kizáróan hallott és mégsem köszön: ebből egy is elég, de kettő a max.

Nincs értelme erőltetni, ha látod, hogy nem fogadja.

Ne alázd meg jobban magad.

Udvariasság kereteit kitöltötted. Ne menj tovább.

2014. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi elég is volt, többször a helyedben nem próbálkoznék .
2014. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is van ilyen szomszédom és én meguntam h sose köszön vissza így én azért is csak nézem-nézem(ahogy ő szokott)és nem köszönök...:D
2014. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!