Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha bemész az orvoshoz, és ő...

Ha bemész az orvoshoz, és ő köszön, aztán szó nélkül a székre mutat, hogy ülj le, nem bunkóság?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,kicsit fura... De biztos én.is rosszul érteném..
2014. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem . Nem is értem a kérdést...Vagy azt várod ,hogy azt mondja : méltoztassék helyet foglalni?
2014. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2: érdekes, nekem a háziorvos mindig mondja, hogy üljek le. Egy kis jó modor nem kerül ám semmibe.

Bár ha minden orvosnak csak ennyi lenne a hibája, virágozna a magyar egészségügy.

2014. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a testbeszédtől függ, lehet kedvesen is mutatni vagy parancsolóan.

[link]

[link]

Ezeket találtam hirtelen :D

Ahogy kézfogás is lehet lekezelő/lenéző, pedig mondjuk még a másik is kezdeményezett.

[link]

A faragatlanság szerintem ott kezdődik, amilyen az egyik tanárom volt: nem viszonozza a köszönést, lehordja a diákokat mindennek, leakarod tenni a beadandót az asztalára, de látja, hogy tele van a kezed és az asztal is: "mi van? tegye már le, ne b..., tovább az időm" és a 'konzultáció' végén meg:"atyaúristen! menjen már innen el!".

Vannak nyers beszédű emberek, egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni ezt a tényezőt és akkor az ember hamarább szabadul, mintha leállna vitatkozni meg stresszelné magát az ilyeneken. Arról nem beszélve, hogy ki tudja mit tett vele az élet, hogy ilyen lett, az agresszivitás amúgy is túl könnyen terjed.

2014. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De most komolyan! Ezekszerint még veled nem volt bunkó senki!? Ilyeneken gondolkozni! Akkorát fogsz pofára esni az életben hogy csuda! Egy tucat pszichológus sem fog tudni belőled soha embert faragni! Szerintem sértődj meg, háborodj fel! Ez a kérdés vicc!
2014. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!