Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felettem lakó szomszéd zajong...

Mónika79 kérdése:

Felettem lakó szomszéd zajong az esti órákban, hónapok óta tartó folyamat ez, rendszeres a buli, részegen való dorbézolás. Én szóltam, már rendőrségi ügy is van belőle, de nem szűnt meg a probléma. Megoldás?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás, ha újra és újra betelefonálsz a rendőrségre, hogy csendhàborítást szeretnél jelenteni. Nem tudom, mit takar az eddigi "rendőrségi ügy" de első 2-3 alkalommal csak becsöngetnek, szépen szólnak, hogy lejjebb kellene venni a hangerőt és annyi. Azután már közlik, hogy akkor innentől kezdve, ha megint ki kell menni hozzájuk, akkor harmincezer forintos helyszíni bírság lesz.


A másik út meg, hogy ha folyamat bulizás van, akkor nappal nyilván nem megy dolgozni, tehát nem az övé a lakás, hanem a szülei bérelték neki, amíg tanul, ezért a közös képviselőtől kérd el a lakás tulajdonosának a telefonszámát és beszéld meg vele is, hogy ez így nem oké és ha te rendszeresen odacsődíted a rendőrséget a bérlőire, akkor előbb-utóbb elkezdik firtatni a tulajdonjogot, márpedig a NAV ott talál hibát, ahol akar... Lakógyűlésen is megemlítheted, mondjuk az ér a legkevesebbet.

2014. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon durva, önkormányzatnál, jegyzőnél is érdeklődhetsz, bár nem tudom pontosan, milyen hatáskörük van.

de azért javaslok más a rendőrség mellett, mert rossz tapasztalatom van. falun lakunk, és van 1-2 család, akikre ha rájön, akkor hajnalig bömböltetik a zenét nyáron.

Nem vittem túlzásba, 10 év alatt 2x-3x hívtam ki a rendőrséget csendháborítás miatt. tudjátok, mi történt? semmi! ki sem jöttek! felvették az adataimat, valamilyen módon bekerültem a nyilvántartásukba, nagyon boldog vagyok...

de még véletlenül sem jött erre rendőrautó, és még órákig ment a dorbézolás.

Tavaly volt ilyen legutóbb, akkor kerek perec meg is mondták, hogy nincs szabad járőrük, nem tudnak most emiatt küldeni senkit.

De ha azzal telefonálok, hogy a szomszédban késelés van, akkor tuti lett volna járőr.

Azóta még az is történt, hogy az idősebbik lány férjhez ment ebből a családból, és mit tesz isten, egy rendőrhöz.

Egy utcával arrébb laknak, de szinte biztos vagyok benne, hogy ha nyáron ilyen lesz, és kihívom a rendőrséget, egy pillanat alatt kiderítik, hogy ki volt, és még én húzom a rövidebbet.

mi hétvégén is dolgozunk, és ha vki reggel 6-ra jár, hajnal fél 4-kor kell kelni, hogy be tudjon menni a városba dolgozni. ezek meg hajnal 2-ig, 3-ig buliznak, viháncolnak, visítoznak, énekelnek részegen. ilyenkor hogy aludjon az ember, hogy dolgozzon másnap 0 óra alvás után?

vágja le a kezét a gép, mert a fáradságtól olyan kómás?

én is örülnék, ha vki tudna segíteni, teljesen meg tudom érteni a kérdező problémáját.

2014. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap este szintén rájuk hívtam a rendőröket, akik szépen szóltak, hogy csituljanak. Nem telt bele 2 perc, itt állt a nő részegen az ajtó előtt, ráfeküdt a csengőre, undorító dolgokat ordibált.

2014. ápr. 13. 19:57
 4/5 A kérdező kommentje:

Verte az ajtót, hogy "nyisd ki te .....", stb.

ismét jöttek a rendőrök, meg akarták bírságolni, de nem fogadta el a csekket, így feljelentést tett a rendőrség, a tanú én lettem...

2014. ápr. 13. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó, ennyit megér.
2014. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!