Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Új albérletet keresek lassan,...

Új albérletet keresek lassan, és tök szívesen laknék meleg sráccal. Ezt hogy tudnám kivitelezni? :D

Figyelt kérdés

Amúgy egyetemista lány vagyok.

Nem tudom, hogy jött az ötlet, egyszerűen bírom a meleg pasikat, cseszegetésből nem kérek:) Köszi!



2014. máj. 4. 00:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nos, köszi a válaszokat, némelyiken jót mosolyogtam :)

Tudom, hogy hülye kérdésnek tűnik, ha más írta volna ki, valószínűleg én is így reagálnám le.

Nehéz leírni, hogy miért, elmondani talán könnyebb lenne.

Egyrészt nálunk melegnek lenni még mindig "bűn", nagyon sokan titkolják, nem mernek comin outolni.

Nagyon sokat elárul, ha valaki mégis fel meri vállalni magát. Őszinteséget, egyfajta magabiztosságot sugall. Aki megteszi, valószínűleg nem az a fajta ember, aki mások véleménye alapján hozza a döntéseit és a véleményeit, hanem fel meri vállalni magát. Összességében kevés ilyen ember van sajnos, pedig én velük jövök ki a legjobban.

Másik dolog: lány és meleg fiú közti barátság/együttélés biztos pont olyan szempontból, hogy nélkülözni fog mindenfajta szexualitást, ami lakótársnál előny.

És hogy akkor miért nem lányokat keresek? Nos, velük laktam idáig. De néha már elegem van a társaságukból. Mindig is nehezebben jöttem ki lányokkal, ez már gyerekkoromban is így volt: nem szerettem a lányos témákat, utálok sokat beszélni sminkekről, ruhákról (csinálni szeretem,mármint vásárlolni stb., de órákig beszélni róla nem), néha hülyét tudok kapni a nyavalygásuktól holmi semmiségek miatt, főleg a pasi témáktól. Ha nincs, akkor azért sír és nézi a Rosalindát cipssel a kezében, ha van akkor az a baj, hogy már megint ezt meg azt csinálta. És eleve nem vagyok az a fajta, aki mindig kényszert érez a beszélgetésre, márpedig a mostani egyik (lány) lakótársam is ilyen, és valljuk be őszintén, a legtöbb nő ilyen.

És fesztelenebbül is érzem magam pasik társaságában, isten tudja, miért.

Nos, röviden ennyi...

2014. máj. 4. 14:05
 12/18 A kérdező kommentje:
Amúgy egyelőre sajnos ugrani látszik a dolog, valószínűleg a következő éve koliban kell lehúznom, majd talán egy év múlva lesz aktuális, ha már lesz időm az egyetem mellett dolgozni. Csak érdekeltek a válaszok:)
2014. máj. 4. 14:08
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Hat ez a coming out sajna divat lett. Miert kell csinalni? Kit erdekel, hogy melyik nemet preferaljak? Ebbol jobb lesznek? Most akkor en is jojjek elo, hogy Hej, idefigyeljetek, en hetero vagyok. Errol ennyit.

A melegek altalaban rendszeretok, tisztak. Erdekes temakrol lehet veluk beszelgetni. A "lanyok" meg hidd el, ugyanugy nyavajognak. Sot meg csunyabban is veszekednek, mint a heterok. Szarnyuk ala vesznek, ha megkedvelnek. Szerelmi problemadat meghallgatjak, bias nelkul velekednek, megvigasztalnak, ez biztos. Jo izlessel rendelkeznek, altalaban intelligensek, jo modoruak, tarsasaguk ugyan ilyen.

Viszont, ha a rossz oldalukra kerulsz, hidd el, fuss. Rosszabbak mint a nok. Nagyon ehesek a bosszura, akkor aztan rinyalnak funek-fanak.

2014. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Én tapasztalatok alapján írtam véleményt a női nemről (általában, persze nyilván nem mindenki ilyen, én sem vagyok), te viszont nem tudom, mi alapján írod ezt a bosszúállósdit. Szerencsére még soha nem viselkedtem úgy senkivel, hogy bosszút akart volna állni.

Amúgy rosszul értelmezted, amit a coming putról írtam.

Lehet, hogy bizonyos körökben divat, de összességében elítélendő a legtöbb ember szerint, legalábbis Magyarországon még mindenképp. Aki ennek ellenére fel meri vállalni és nyíltan ki meri jelenteni, hogy meleg/bi, szerintem általában egyfajta őszinteségre és bátorságra utal.

2014. máj. 4. 14:30
 15/18 anonim ***** válasza:

Kulfoldon mar nagyon faradtakettol a coming out-tol. Ugy vannak vele, kit erdekel, eld az eleted, nem kell hirdetni melyik nemet kedveled.

A noi dolgokra ugy ertettem, hogy sokkal de sokkal sertodosebbek mint a nok. Ha a rossz olddalukra jutsz, megserted oket, stb, hat akkor ott nincs visszaut, soha nem engedik, hogy elfeledd. Jo fejek, de allandoan ugy kell kezelni oket mint ahimzett tojasokat. Neha faraszto. Meleg sraccokkal dolgoztam, haverkodtunk, tudom.

2014. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt azért elmondom neked, hogy attól, hogy valaki meleg, még nem lesz holmi egzotikus csodaállat, akivel világrengető élmény együtt lakni. Ugyanolyan emberek mint mások, nem is értem, honnan jött ez a hülyeség, hogy ilyen szinten idealizáld őket: nekik is vannak szar napjaik, ugyanúgy be lehet velük is fürödni lakótársi minőségben mint akárki mással. Ugyanolyan idegesítőek tudnak lenni, ugyanúgy rinyálhatnak, telefinghatják a szobát, ugyanúgy otthagyhatják a mosatlan edényeket mint mások. Ezt azért merem leírni ilyen bizonyossággal, mert én tényleg ismerek melegeket és némelyik hisztisebb, kiállhatatlanabb bármelyik nőnél: laktam is együtt (látens) meleggel, konkrétan úgy összevesztem vele, hogy külön kellett költöznöm valami tipikus csajos hülyeség miatt. Nagyon buta és éretlen dolog ilyen kritériumok alapján megválogatni a lakótársakat. (heteró nő)
2014. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azért próbáltam teletolni hozzászólásomat talán és valószínűleg szavakkal, hogy jelezzem, nem akarok skatulyázni. De mindegy is, egyelőre úgyis tárgytalan lett a dolog. Azért köszi! :)
2014. máj. 5. 20:09
 18/18 anonim ***** válasza:
igen cuki a gondolat de írd bele, hogy rendszerető mert nem minden meleg az a nőiesen viselkedő, esztétikai érzékkel megáldott cukorborsó mint a tévében.Párom bátyja igénytelen és koszos és magának való.
2014. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!