Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy kapcsolatban a srác...

Ha egy kapcsolatban a srác eltűnik több napra/hétre és amikor előkerül és rákérdezek, hogy merre volt, s miért nem szólt, hogy elmegy, azt mondja mosolyogva, hogy csak tesztelt engem. Mi ilyenkor a helyes viselkedés?

Figyelt kérdés

Nekem azért furcsa ez, mert ilyet biztos nem tennék a másikkal, feltétlenül szólnék előtte, hogy hova megyek és kb. mikor jövök.

Azt mondja a srác, hogy jó a társaságom, a szex is ok velem, nem értem, hogy miért csinálja ezeket az eltünéseket. Ok, az is benne van, hogy közben lelép egy másik nővel, de akkor miért hiteget engem, hogy le akart tesztelni? Ugorjak ilyenkor a nyakába? :))

26 L



2014. febr. 26. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Lehet azért csinálja, mert ha eltűnik/nem foglalkozik kicsit veled akkor utána még jobban kell neked.
2014. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesz téged komolyan, de jó veled a szex, jó a társaságod. Viszont neki nincs szüksége tartós kapcsolatra, vagy nem veled.... Hogy csak tesztelt, ez hülye szöveg, nem volt jobb a tarsolyában, de végül is célt ért vele, mert te bevetted.

A helyes viselkedés szerintem az, hogy ha van benned tartás, akkor egy olyan fiúra fordítod a figyelmed, aki komolyan vesz téged.

2014. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem értem, hogy miért csinálja ezeket az eltünéseket."

Azért, mert veled ezt meg lehet csinálni. Alacsony az önbecsülésed, kapcsolatfüggő vagy, vagy te tudod miért, de egészséges nő az első ilyen után szakított volna. A játszmákhoz két ember kell és te partner vagy az ő hülyeségéhez. És ne legyenek illúzióid, nem tesztel ilyenkor, hanem a másik csajjal van. Nem gondolod, hogy többet érdemelsz ennél?

2014. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig vele vagy... szokj hozzá ezekhez. Gratulálok neked is a párválasztáshoz!
2014. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Toll a fülébe! Mit "tesztelget"? Mi ő, vizsgabiztos? Ez nem párkapcsolat? Ha párkapcsolat, akkor minek szivat ilyen marhaságokkal? Te meg ugrasz, megáll az eszem!


Azért tényleg adhatnál jobban magadra és még smile-kat írsz a kérdésbe is... Ne csinálj már magadból bohócot! Te úgy táncolsz, ahogy ő fütyül. Ha én nő lennék az első ilyen után mondanám neki, kicsit viccesen, hogy "elmész ám a jó büdös p i c s á b a" aztán említeném neki, hogy még egyszer ne játsszon ilyet, mert repül.


29F

2014. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ebben kapcsolatban egyenlő felek vagytok? Ebbe nem nagyon fér bele, hogy csak úgy "tesztelgessen"...


26 éves nő létedre úgy táncolsz, ahogy ő fütyül...

Tudod van az a mondás, hogy "bazári majmot azért nem csinálunk magunkból senki kedvéért"!

2014. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!