Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetnék, ha a lakhelyünk...

Mit tehetnék, ha a lakhelyünk miatt nem érzem magam jól a börömben?

Figyelt kérdés
Panelban,nem saját (szülőké) lakunk.2 gyerköcünk van,soha nem laktam panelban,nem érzem magam itthon. Költözni nem tudunk,egyedül a kilátás szép,közel a wekerle (10perc). Mindig téglalakásban laktunk,nagy belmagassággal,itt max 3méter.
2014. máj. 7. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az tenyleg nem jo ha nem érzed magad jol a saját otthonodban. Probald otthonosabbá, szamodra kedvesebbé, szebbé, személyesebbé stb. Tenni. Jó Bútorok, tapéta, képek a falon stb. :)
2014. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, de en peldaul nagy belmagassagban nem tudnam jol erezni magam. :)

Viragok, csecsebecsek, puha szines parnak, fotok, amolyan "feszkesre" csinald meg.

Barhol lehet otthont csinalni, ha a sajat kepedre alakitod. Nezegess lakberendezo oldalakat, neten is van.

2014. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kertes házból költöztem panelba, eleinte azt hittem belehalok, iszonyú rossz volt, de már megszoktam, és jól érzem itt magam.
2014. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fő gond,hogy 2 gyerek van,ergo sok játék... S mindenhol azok vannak.. A kicsi csak 1 éves. S mindent pakol,rámol.
2014. máj. 7. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!