Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vasárnap bontottunk ablakot,...

Vasárnap bontottunk ablakot, akkor volt idő rá, de a felettünk lévő szomszéd elkezdett ordibálni, hogy mit képzelünk, meg jött a káromkodás. Úgy ordibált mint aki meg van veszve. Normális az ilyen?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 10:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor illik előre kiírni a lépcsőházba, hogy ekkor és ekkor munkálatok lesznek, ami zajjal jár, elnézésüket kérjük, stb.

Ha valaki ennek ellenére kiabál, akkor az már őt minősíti.

Nyilván vannak olyan dolgot, amiket nem lehet halkan megcsinálni.

De lehet, hogy pihenni akart, vagy vendégek voltak náluk. Ha tudott volna róla, hogy mire számítson, akkor elmehetett volna addig otthonról, ha ennyire zavarja.

2014. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha 1-2 nappal előtte jeleztétek volna, hogy vasárnap hanggal járó munkálatokat fogtok végezni, akkor nem ordibál. Nálunk ez alap, hogy a szomszéddal kommunikálunk. Pl. ha bográcsozunk, akkor is szólok neki, hogy ne teregessen ki, mert esetleg füsttel jár a tűzrakás.... Ezt ő értékeli, és sosem szól semmiért.
2014. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Na ezt mondom én is. Mi köze van hozzá?

Az csak egy dolog, hogy a társasházban meg van tiltva a munka vasárnap. De nehogy már én ne csinálhassam meg a dolgaimat reggel 8-tól.

Minden normális ember vasárnap sem 10-ig alszik, hanem végzi a dolgát.

Nem is értem, hogy mi ez a vasárnapi para mindenkinél. Pff..

2014. máj. 14. 11:11
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt azért a te hozzáállásoddal is gond van.
2014. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy gond van, de nehogy már megtiltsa a házirend azt, hogy vasárnap mit csináljak?! Nem?
2014. máj. 14. 11:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sok házirendben benne van, hogy hétvégén nem szabad zajongani. A legtöbb normális ember nem hétvégén újít fel, mert tudja, hogy a legtöbb ember pihen.

10-ig miért ne lehetne aludni, amikor az ember egész héten kidolgozza a belét?

2014. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

De! :)

Sok embernek a vasárnap ez egyetlen napja, amikor pihenhet kicsit. Ne te döntsd el, hogy ki meddig alhat.

Nem illik hétvégére tervezni ilyen munkákat. Nyilván ha így lehetett csak megoldani, akkor ez van, de illett volna előre kiírni, és nem még neked felháborodni, hogy hogy mer valaki 8 óra után aludni.

2014. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A házirend azért van hogy rend legyen a társasházban. Ha te nem tartod be és lesz@rod a lakótársaidat akkor egyedül te vagy a féreg ebben a helyzetben. Azzal hogy odaköltöztél tudomásul vetted a házirendet.
2014. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Felőlem aludhat akár egész nap. Én sem piszkálom.

Viszont vannak nekem is teendőim. Na.

2014. máj. 14. 11:21
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy milyen teendőid vannak, attól még a házirendet be kell tartanod.
2014. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!