Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak minket "aldott" meg a...

Csak minket "aldott" meg a Joisten ilyen gyöker szomszeddal?

Figyelt kérdés

Mar vagy 5-6 eve folyamatosan askalodik, kötözködik, facebookon is lealaz minket. Mar nagyon elegünk van belöle. Probaltunk mar szepen is, csunyan is szolni h fejezze be, de nem! Probaltuk mar levegönek nezni, de az se hasznal ellene. Csak mocskolodik, kötözködik egyfolytaba. Beszelni vele eleve eselytelen (probaltam nem egyszer szepen kerni h fejezze be), mert annyira sötet agyilag.. Abszolut nem foglalkozunk vele, de ö annal inkabb foglalkozik velünk.

Lakott mar par helyen, de meg olyan szomszedja nem volt aki neki megfelelt vna. Rövid tavon össze veszett minddel. A többi szomszedjat is utalja, nem csak minket, de mi vagyunk a föellenseg neki. Gondoltam mar h elkapom valahol azt jol megagyalom, de nem akarok lesüllyedni az ö szintjere, meg hat egy bolondert is annyi letöltendöt kapnak mint egy normalisert. Tenyleg nemtudom mit lehetne meg tenni h megertse mar vegre h fejezze be a mocskolodasat.

A többi szomszeddal jol kijövünk, de ez egy harpia vagy nemtom minek nevezzem. Ti mit csinalnatok a helyünkben?



#gyöker szomszed
2014. máj. 21. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mindenről írtál, csak az okokról nem. Pld. miért áskálódik, és miben kötözködik? Hogy "aláz le" benneteket?
2014. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Mar kb 2 eve ott laktunk mikor ö oda költözött. Mondanom se kell h egyböl szemet vetett a paromra, es ezt nem is igazan titkolta. Legalabbis csak a vak nem vette vna eszre h milyen szemeket mereszt ra. Pedig volt neki is pasija. Mind1, en megbizom a paromba, ismerem ezer eve, imadjuk egymast, soha nem csalna meg ahogy en sem öt. Gondoltam majd lerazza. En nem szoltam csak figyeltem, persze nem olyan feltünöen mint ö.

Parom le is razta termeszetesen, megmondta neki h akkor se kene ha ö lenne az egyetlen nö a földön. Ezt arra fel, mert nagyon nyomulni akart ra mikor en nem voltam otthon.

Na, röviden ettöl kezdve utal mindkettönket, Olyanokat irkal rolunk facen h en egy szanalmas lepusztult nö vagyok, ö meg akkor se kene neki ha utanna dobnak meg stb.

2014. máj. 21. 17:26
 3/8 A kérdező kommentje:
..marmint a paromra irja, h akk se kene neki ha utanna dobnak.
2014. máj. 21. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel becsületsértésért. Előbb mentsd le amit írt rólatok.
2014. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az mar megvan, marmint a lementes, csak nemtudom elfogadjak e bizonyiteknak mert neveket mar nem mer irkalni, de csak a hülye nem tudja kirol van szo ugy körül irja.
2014. máj. 21. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen szintű indulatot márpedig valami biztosan kiváltott. Szerintem a te párod pontosan tudja, hogy mi a baj, csak te vagy a sztoriban a naív, aki csak a következményeket látja, de a lényegből kihagyták...
2014. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na jo, tegyük fel h tudja, de akk pl engem mert utal? ..mert en ezer szazalek h nem szologattam be neki..
2014. máj. 24. 07:51
 8/8 anonim ***** válasza:
mert te vagy a szálka az ő szemében aki közte és a neki tetsző pasi közé áll ilyen egyszerű és sérti az önérzetét hogy nem kapta meg a pasidat ilyen egyszerű :)
2014. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!