Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hogyan viselkednėtek...

Ti hogyan viselkednėtek egy utánzós szomszéddal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Konkrétan már elegem van a szomszédasszonyból.Állandóan utánoz,bármit teszek.A lényeg,hogy kisiskolások a gyerekei(nem dolgozik a szülése óta),rettentően ráér és elkezdett minket "majmolni",ami már az agyamra megy:

Pl ugyanúgy rakja le a virágkaspóit,ahogyan mi és ugyanolyat is vesz(nevetséges),sőt van egy nagy korsónk a szélén,most ő is kirakott egyet.

Általában egy időben visszük a gyerekeket autóval reggel...ezért úgy döntöttem korábban indulunk csakhogy ne találkozzak vele.

Most erre direkt ő is akkor kel,csakhogy idegesítsen.(A házuk pont az udvarunkra néz,így mindent látnak mit csinálunk)

Én még gyesen vagyok a bölcsisemmel,és a saját otthonomban nem szeretnék már senkihez sem alkalmazkodni,főleg nem egy ilyen szomszédhoz!

A hab a tortán az,hogy r.mán,aki a hazánkban segélyekből vígan megél,így évek óta nem dolgozik,és a gyerekeivel körbe hangoskodja az egész környéket,így csönd sincs tőlük(sajnos találtak hozzá visongó partnert).

Mit tegyek?Egyelőre abban bízok,hogy honvágyuk lesz és haza költöznek ės egyszer végre nyugalmam lesz tőle,mert rettentő rossz,mikor az otthonodban a szomszéd állandóan sasol,hogy mit csinálsz...

Én nem vagyok vele sem beszélő,sem köszönő viszonyban.Lehet ez idegetsìti?Folyton a sarkamban van.Hogy foghattunk ki ilyen szomszédot??

Tudtok tanácsot adni?


2014. máj. 22. 08:29
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
87%
Kevesebb hiszti, több tolerancia. Olyan vagy mint egy óvodás. "Óvónéni a Jancsika utánoz" Szánalmas. Nilyen pénzeket kap csak azért mert romániai magyar???
2014. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 hayabusa válasza:
56%
Hát abban ne bízz, hogy honvágya lesz, mikor sokkal jobban elvannak itt. És ez a baj, hogy csak elvannak, mást nem csinálnak, tisztelet a kivételnek, de hát ez baromi ritka ugye.... Valószínűleg idegesíti, hogy nem állsz szóba Vele.Köszönj neki, jegyezd meg hogy milyen frankó kaspói vannak, és milyen tuti az a korsó a szélén. Persze ironikusan.Hátha kicsit visszafog. Bár, őszintén szólva sok esély nincs rá. Vagy próbálj minél jobban elhatárolódni Tőle. Az a baj, hogy ők nem nagyon értenek semmiből, amihez IQ kellene.... Nem bántani akarom Őket, mielőtt valaki elkezdi osztani az észt, sajnos saját tapasztalat!! Ja, és eszedbe se jusson Neked alkalmazkodni, elvégre semmi közötök egymáshoz, hogy Te alkalmazkodj! Indulj el otthonról összevissza. Hol 10 perccel előbb, hol később...Nincs más ötletem sajnos. :( Kitartás!
2014. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Gyerekes vagy. Ha ő is olyan kaspót akar, vegyen. Sz.rd le.
2014. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Panel társasházban is tapasztaltam hasonlót, hogy a szomszédom spontán utánozott szinte mindenben. Még az éjszakai WC-lehúzás is egy időben szokott történni, kb. 1-2 másodperces eltéréssel. Ha az ablakom alatt gondozom a kertem, akkor ő is elkezdi. És így tovább. De nem zavart, mert például falun én is voltam hasonló helyzetben, például ha megláttam valakit hogy metszi a szőlőjét, akkor nekem is eszembe jutott hogy tényleg itt az ideje hogy a szülői háznál én is azt tegyem, miért tenném például másnap.
2014. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
76%
Ha valaki nem tudna olvasni! Kérdező magasabb rendű, ő nem áll szóba a szomszéddal!
2014. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Az nem zavarna, hogy olyanok a kaspói vagy ugyanolyanok a virágai. Nem foglalkoznék vele. Szerintem paranoiás vagy. Nem hiszem, hogy azért mennek akkor iskolába, amikor te, hogy téged idegesítsenek.

Az viszont zavarna, hogy teljesen rálát valaki az udvarunkra. Ez viszont nem az ő hibájuk. Úgy kellett volna kialakítani a házat, hogy ne így legyen. Esetleg egy kerítés? Vagy nagyobb növények?

2014. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%
Borat: He is my neighbor Nursultan Tuliagby. He is pain in my assholes. I get a window from a glass, he must get a window from a glass. I get a step, he must get a step. I get a clock radio, he cannot afford. Great success!
2014. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél redőnyt és húzd le ha nem akarod ,hogy kukkoljon. Kinőttél már a kiscsoportból amúgy?
2014. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

Miért emeled ki, hogy nem dolgozik a szülése óta? Te sem dolgozol nem? Azt írod otthon vagy gyesen...

Másrészt mi lenne ha nem megszólnád a háta mögött, hanem köszönnél is neki? Miért kell másokat megszólni? Te is unatkozol, hogy ennyire észre veszed mikor mit csinál? Ha kocsival viszi a gyerekeit iskolába nem hiszem, hogy a legalja putri réteg lehet. Másrészt csak azért mert valaki határon túli magyar még semmilyen segélyt sem kap.

2014. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet, hogy csak barátkozni akar?

Nekem fura, hogy ilyen ellenséges vagy vele, amikor nem is ártott neked semmit sem.

Próbálj meg vele beszélgetni. Neked is jobb lenne, ha normális viszonyban lennétek.

2014. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!