Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen jogon büdösíti el az...

Milyen jogon büdösíti el az alattam lakó a lakásomat?

Figyelt kérdés
Főként az erkélyen dől a bűz és ezáltal az erkélyes szobám megy tönkre. Nincs jogom a friss levegőhöz? Milyen dolog ez, más szabja meg, hogy mit szívjak?

2014. máj. 24. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mégis milyen bűz?
2014. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Öcsémeknel ugyanaz a gond, konkrétan csöves szag van, nem fürdenek az alattuk lakók, stb., ráadásul belvárosi szép házról van szó. A közös képviselő azt mondta hogy nem lehet kirakni őket sehogy.
2014. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék beképzelt lenni, de nemrég költöztünk ide, és nagyon szépen kifestettünk és berendeztük a lakást, gyönyörű lett, igényes, éppen ezért sem akarunk elköltözni. A bűz jellege: izzadság, vegyi anyag, hagyma, cigi, állott, áporodott. Mit tegyek? Mi az, hogy nem lehet őket kitenni? És ha feljelentem őket?
2014. máj. 24. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Feljelentheted őket, csak nem hiszem hogy az ilyen ügyekkel bárhol is foglalkoznak.
2014. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát de akkor ez szemétség. Miért nincs erre egy külön osztály? A szomszéd által okozott sérelem osztálya? Rajtam kívül még rengetegen lehetnek így!
2014. máj. 24. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez gyakori gond, nálunk minden szerdán és szombaton égetős nap van, ilyenkor a vizes füvet füstölik a szomszédaink. A cigi is nagyon kellemetlen, a szomszédunk erős dohányos, és annak a füstje is dől be hozzánk. Ha érzünk valamit, rohanunk becsukni az ablakokat. Mást nem tehetünk. Persze azért néha én is főzök szaggal járó ételeket, ezt olyankor nyilván ők is érzik. Hát nincs mit tenni szerintem, amikor friss levegőre vágyunk, kimegyünk sétálni a határba vagy bemegyünk Pestre a belvárosba, mert még ott is jobb a levegő. :)
2014. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! :)
2014. máj. 25. 09:56
 8/8 anonim válasza:
88%
Ez még a jobbik eset.Az alattunk lévő szomszéd kiteszi a párkányra a pisijét egy flakonban,és cserépbe a ,,nagydolgát,,.Na képzelheted,hogy milyen bűz jött fel.Mások az erkélyre nem tudnak kimenni.Tavaly füstölőt kellett kitenni az ablakba,mikor ki akartuk nyitni..
2014. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!