Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek ellene, ez már...

Mit tehetek ellene, ez már csendháborításnak minősül?

Figyelt kérdés
A belvárosban lakom, kb 4éve a házunkkal szemben nyaranta egy kiülős kocsma féleség üzemel. Pont arra nyílik a szoba ablakunk, este tele van emberekkel a kocsma, kiabálnak, hangoskodnak, egészen hajnalig, van amikor zene is van, hajnal 3-4ig, olyan hangerővel, hogy képtelenség, még csukott ablakoknál is aludni tőle. Többször szóltam már illedelmesen a pultosnak, és a főnöknek is, hogy itt lakok, szeretnék éjszakánként aludni, de így lehetetlen. Olyankor mindig elnézést kértek, lehalkították, de 20perc múlva ugyanolyan hangos volt. Volt már hogy rendőrt hívtam, de persze mire kiértek a rendőrök már kikapcsolták a zenét, a fiatalok meg nem hangoskodnak ha rendőrt látnak. Egyből hogy elmentek, folytatódott tovább a zajongás. Tavaly nyáron is rendőrt kellett hívjak, de akkor kb 2 percbe sem telt hogy kiérjenek, ugyanis a padokkal kezdték el egymást ütni a részegek, csak azért hívtam rendőröket, az egész úgy kezdődött, hogy egy kutyát agyonvertek a paddal.. Nagyon a legalja társaság van itt ahogy én látom sajnos, volt már hogy a jelzőtáblákat verték le, virágokat kitépték a helyéről, autókat rongáltak meg, a saját autóm is többször volt piszkálva a ház előtt. Mit tehetek ez esetben? tegnap hajnal 3kor kezdtek el itt zajongani valamivel, olyan hangja volt mintha láncfűrészeltek volna valamit, de fél órán keresztül legalább. Minden este hívogassam a rendőröket, hogy most épp kiabálnak a fiatalok? más kocsmák is vannak a környékbe, egyikkel sincs bajom, nem tönkretenni szeretném a helyet, csak vegyék tudomásul, hogy itt laknak, és este 10után már a lakók többsége pihenni szeretne.

2014. jún. 6. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az önkormányzatnál kéne érdeklődnöd, lehet hogy nem is lehetne nyitva az a kocsma 10-11-nél tovább... Ezt helyi rendeletek szabályozzák. Valamint a zajongással kapcsolatban is ott tehetsz panaszt.


Amúgy én is pont emiatt nem alszom most (sem), hiába elit kertvárosi rész, nyitva minden ablak a meleg miatt, fél 12-kor két részeg nő ment el virnyákolva a ház előtt, azon üvöltöztek egymással, milyen pizzát rendeljenek... és most negyed órája megint két-három idióta p.csa üvöltve sétált el a ház előtt, énekelve, röhögve.. én nem értem miért van ennyi bunkó.. (én is voltam fiatal, hovatovább még most is annak számítok, de viselkedni még ittasan is tudtam).

2014. jún. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem igazán van megoldás ebben az országban,ismerősöm mellett diszkó üzemel,na az nem semmi.önkormányzattól is voltak kint nálla,hallgatóztak,zajt mértek,semmi változás,hétvégén mikor pihenne az ember dübörög a ház.El kell költözni valami civilizált országba,más megoldás nem nagyon van itt.
2014. jún. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

sokszor reggel 7-8kor erek haza, aludnek, de jon a family frost, ordit a gyerek, hangosan beszelnek elottunk, stb stb

kit jelejtsek fel? senkit, ha en megturom, elvarom, h az ilyen osszeferhetetlen, mint te kussba maradjon, ha ejjel zenet hallgatok, vagy amit akarok!

2014. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell kocsma mellett lakni.Ennyi a történet. Nem fog változás történni, hidd el.Tanya, falu ,kertváros. Ott majd a kakas fog zavarni de majd lelövöd mint Jimmy
2014. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!