Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bámészkodó szomszédok ellen...

Bámészkodó szomszédok ellen mit lehet tenni? Miért nincs jobb dolguk mint engem bámulniuk?

Figyelt kérdés

Nem szoktam velük beszélni mert tipikus "falusi pletykás" társaság. Csak elfelejtették, hogy Budapesten vagyunk!

Mindig hallom hogy mindenkiről van véleményük.


Nem járnak dolgozni, nyaralni se mentek el soha egy napra sem, sem télen!

otthon vannak egész nap.

És bármikor amikor délutános vagyok és otthon vagyok, bámulnak.

Ha locsolom a füvet azért, ha nyírom a füvet azért, ha söpröm a járdát azért ha megiszok egy sört a teraszon azért...

... ki van már felük!


Mit akarnak ezek?

Rajtam pletykálkodni?


Ha délelőttös vagyok délután bámulnak...


Miért nincs jobb dolguk, mint neki dölni a kerítésnek(nem a teraszukon, hanem a kerítésük előtt) és engem bámulni?


Nagyon idegesít!

Mik ezek térfigyelő kamerák?

Szóljak be nekik vagy mi?

Valahogy pont a tűző napon kell fél órát cigizniük mind a hárman, nem a teraszukon az árnyékban...



2014. jún. 10. 08:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Szerintem építsél a kerítés helyére egy 5 méter magas, beton falat. (De ha tesznek oda egy létrát, és úgy is bámulnak, akkor slagolj rájuk, és örökre elmegy a kedvük tőle :) )
2014. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
41%

Az ember társas lény. Az a baj, hogy ellenségként tekintesz rájuk, mivel számodra idegenek!

Hozzáállás kérdése! A tapasztalat azt mondja, hogy mindenkitől lehet valamit tanulni. Amit te csinálsz, arról minden bizonnyal van véleményük. És ha eljuttok odáig, hogy meghallgatod a véleményét, akkor megtörik a jég és elkezdtek beszélni. És ha beszéltek, akkor már el tudod dönteni, hogy akarsz-e vele beszélni a jövőben! Az is lehet, hogy nem csak bámulnának, esetleg valamelyik segítene is, csak nem vagytok beszélőviszonyban.



Tehát gondolj bele, hogy rájuk úgy, hogy barátkozni akarnak, csak gyávák hozzá. Így neked kell megtenned az első lépest. Egyvalami garantált: ezzel biztos kilendíted az idegesítő holtpontról az eseményeket

2014. júl. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!