Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Te is igazat adsz a szomszédom...

Te is igazat adsz a szomszédomnak? Te is haragudnál rám?

Figyelt kérdés

A szomszédokkal nem vagyok se jóban, se rosszban, nem tettem semmi rosszat nekik. Egyszerűen saját magán szférát akartam. Van teraszom, bámultak a szomszédok, kijottel cigizni, nézték mit csinálok, valamit sutyorogtak.

És nem tetszett, ezért felraktam az oszlopra halót, amin nem látnak át.

Meglátták mert jöttek haza, megjegyezte a férfi, hogy. "mi s fene? Úgy se látja öt senki!" nevettek ezen a szövegen.


Most mi a bajuk ezzzel? Miért szóltak ilyet?

Azt mondták a rokonok akiknek meséltem, hogy biztos barátkozni akartak, te meg elzarkozol elolukz!


Igen? Sose kérdezték meg hogy vagyok, csam bámultak, és suttogtak...


Mi a bajuk akkor? Miért mondtak ilyet? Nem értem! Nek se tetszene, za s szomszédok lennénk, és nem látnál a háló miatt?

Kicsit haragszom rájuk , hogy kinevettek!

17f



2014. jún. 21. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha sutyorogtak és feléd néztek, akkor biztos rólad beszéltek. Különben az ilyen esetekben az embereknek jók a megérzései (mármint ha róla beszélnek mások).

Nekem semmi bajom nem lenne a hálóval, mert nem szoktam a szomszédokat bámulni. De ha nekik van, akkor az ő bajuk. Különben ha nem bámultak volna folyton téged, akkor fel sem tűnt volna nekik a háló.

2014. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekelne, ha hálót rakna fel a szomszéd, ezer oka lehetne, pl. szeret pucéran napozni és nem akarja, hogy bárki lássa vagy mittudomén. Szóval biztos, hogy nem venném sértésnek, mondjuk lehet, hogy azért, mert nem nézegetem őket, hogy mit csinálnak a saját portájukon.
2014. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van takarás a kerítésen. Senkinek Nincs köze hozzá
2014. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy haragudnék! Inkább boldog lennék, hogy végre egy normális ember aki nem akarja rám tukmálni az életét es nem akarja az enyémet kilesni.
2014. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek joga van a magánélethez, neked is.
2014. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék. Otthon azt csinálsz, amit akarsz. :)
2014. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!