Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg haragudnál ezért az egyik...

Meg haragudnál ezért az egyik legjobb barátnődre? A szeretője akar engem kioktatni!

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm, akivel hosszú évek óta barátságban vagyunk. Majdnem 1 éve van neki egy szeretője, aki nős és akivel állítólag egymásba is szerettek bár a pasi nem válik gyerek, vagyon miatt (tipikus). A barátnőmmel mivel kicsit távolabb lakunk egymástól ritkán találkozunk, kb. havonta egyszer-kétszer. Ilyenkor ott vagyok nála, iszogatunk, beszélgetünk, ott is alszom. Nagy ritkán eljött velem bulizni is de már nem lehet, mert a szeretője nem engedi, vagy ha el is megyünk, meg kell várni amíg a pasi elalszik mert viberen beszélgetnek akkor is amikor én ott vagyok. Ami már eleve zavar engem, hisz bunkóságnak tartom hogy a barátnőm viberezik miközben velem van, de nem fogja fel, mondván hogy a pasi ilyenkor tud vele beszélni a család miatt. Hétvégén is elmentem a barátnőmhöz, amikor oda értem hozzá, kb. másfél óta volt az, amíg a pasi nem jelentkezett, elindultunk egy kávézóba, már hívta is a pasi hogy kivel van, merre és mit csinálunk és hogy biztosan megyünk bulizni, mert én mindig mennék (én szingli vagyok egyébként). Innentől kezdve hajnali kettőig a viberezést kellett néznem, közben olyan 10 óra fele írta a pasinak a barátnőm hogy én mérges vagyok hogy nem velem foglalkozik hanem viberezik a pasival. Erre a pasi mondja, hogy a helyében szájon vágna engem, mert beleugatok kivel viberezzen és hogy adjon oda neki engem majd ő eligazít. Olyanokat írt nekem a pasi, hogy szálljak le a bulizás témáról, ne hívogassam a barátnőmet bulizni, szerezzek magamnak pasit egyedül és hogy én mekkora egy hülye vagyok. Írtam volna neki, hogy foglalkozz a feleségeddel, ne velem, de a barátnőm nem hagyta mert jujj meg fog sértődni. A barátnőm közben röhögött az egészen, mert hogy ne aggódjak, a pasi nem rám mérges, hanem arra, hogy velem tölti az idejét, mert ő a családja miatt ezt nem tudja. Barátnőm könyörögve kért, ne legyek mérges a pasira, nem a személyemmel van baja, hanem féltékeny és nem akarja hogy elcsaljam bulizni. Ez akkor sem indok szerintem, hogy valaki engem viberen keresztül lehordjon és sértegessen úgy hogy még nem is találkoztunk soha. Annyira rosszul érintett ez az egész, azóta is ezen jár az agyam, barátnőm kér, hogy nehogy már miatta tönkre menjen a barátságunk, de én már egyébként sem bírtam idegileg hogy a pasi folyton ellenőrizgeti amikor velem van, és nem rám figyel hanem a telefont bámulja. Most meg még le is lettem hordva. Ti mit tennétek? 28/N
2014. jan. 20. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban, ahogy a barátnő elkezd a pasival beszélni, felelnék es ott hagynám. Minden alkalommal. Előbb utobb abbahagyja - vagy vege lesz a baratsagnak, amiért talán szinten nem kar.....
2014. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Minden csoda 3 napig tart... El fog mulni.
2014. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész helyzet abszurd. Barátnőd se meg a pasija se normálisak, el kellene gondolkodnod rajta, hogy szükséged van-e erre.

Beteges a viszonyuk, de szerintem ezt te is látod. Miért nem mész olyanokkal bulizni, akiknek nem kell engedélyt kérniük a szeretőjüktől /ez a szerető tartás is szánalom/ hogy elmenjenek.

2014. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálják meg veled, mert hagyod. Igaza van az elsőnek, fel kell kelni és otthagyni. Lehet, hogy megsértődik, de hidd el, idővel elgondolkozik, hogy mit veszített. Szóval lehet, hogy még segítesz is neki azzal, ha egy kicsit bekeményítesz.
2014. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem szeretem az ilyet, de megmondanám neki, válasszon: velem találkozik és beszélget, vagy a nős pasija pórázán lóg. Én nem tartanám a gyertyát ahhoz, hogy ők ketten viberen "szexeljenek" mellettem. Egy barát, akinek annyira nem számítok, hogy velem is foglalkozzon néha, nem barát.
2014. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy barátnőm azt mondja folyamatosan, hogy velem is tud beszélgetni közben, csak beszéljek hozzá... Akkora tahóságnak tartom társaságban azt amikor valaki a telefonjába van bújva.
2014. jan. 20. 10:10
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha így közli, hogy veled IS tud beszélgetni a viberezés közben, az sajnos azt jelenti, hogy le se sz.arja a fejedet, csak háttérzajnak jó vagy időnként - én megmondanám neki, hogy összekevert a TV-vel, a TV az, amit ki-be lehet kapcsolgatni, hogy csak úgy beszéljen a háttérben, miközben valami egész mást csinál.

... és ha nekiáll viberezni, vagy akárhogyan másképp a pasival foglalkozni, mikor velem találkozik, én abban a pillanatban felállnék és otthagynám. Vacak dolog, de úgy tűnik, te barátnak tartod őt, ő meg téged egy mellékes unaloműzőnek, amikor a pasija épp nem ér rá átmenni hozzá.

2014. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Innentől kezdve hajnali kettőig a viberezést kellett néznem, közben olyan 10 óra fele írta a pasinak a barátnőm hogy én mérges vagyok hogy nem velem foglalkozik hanem viberezik a pasival. Erre a pasi mondja, hogy a helyében szájon vágna engem, mert beleugatok kivel viberezzen és hogy adjon oda neki engem majd ő eligazít. Olyanokat írt nekem a pasi, hogy szálljak le a bulizás témáról, ne hívogassam a barátnőmet bulizni, szerezzek magamnak pasit egyedül és hogy én mekkora egy hülye vagyok"


Ezt itt jól értem, kérdező? A pasi írta a barátnődnek, hogy adja át neked a telefont, majd ő "helyretesz", és a barátnőd ÁTADTA NEKED A TELEFONT, AZÉRT, HOGY A PASIJA LE TUDJON CSESZNI TÉGED?

Nos, ez a lány nem a barátnőd már... de ezt szerintem te is tudod.

2014. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, röhögve oda adta nekem a telefont, hogy rendezzük el az ügyet. Ő azt gondolta, hogy ez csak poén, poénból tesz helyre, de a pasi egyáltalán nem poénosan beszélt velem.
2014. jan. 20. 10:25
 10/19 acelsziv ***** válasza:
100%
Kérdező: saját magadat alázod meg ezzel a helyzettel. Ezt a nőt én már nem nevezném barátnőnek. Keress inkább más bulipartnereket. Ők ketten még megjárják a maguk poklát. A "barátnő" -det a pasi fogja kikészíteni azzal, hogy egyre inkább birtokolni akarja, a pasit meg a neje fogja helybenhagyni, amikor az egész kiderül. Te inkább válassz más utat és más barátokat.
2014. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!