Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Konkrétan senkit nem ismerek,...

Konkrétan senkit nem ismerek, ahol élek. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban élek Debrecentől nem messze. 20éves vagyok, se barátom, se sok ismerősöm. A barátaim nem helybeliek. Tehát ha itthon vagyok nem megyek szinte sehova, itt a faluba lehet h sokmindenkit ismerek látásból de ők nemnagyon engem meg még 2 szót nem beszéltem nagyon senkivel..már általános iskolás koromba se helybe jártam. Így nem alakultak ki itt barátságok.. Már évek óta vágyam amugy, hogy legalább 1 ismerősöm lenne itt a faluba, akivel ki lehetne menni sétálni a faluba, stb...de 1 sincs.. :( azt hiába írjátok hogy barátkozzak..mégis hogy...itt már mindenkinek megvan a baráti köre és rám se szrnak mert óvodába is utáltak , azóta se nagyon ismernek, azt sem tudják hogy itt lakom. így nagyon uncsi itt lakni...hogy a francba szerezhetnék barátokat, hisz ahhoz is az kéne h mászkáljak a faluba dehát nincs kivel :S :( nem jó ez így :(
2014. jún. 25. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán kezd azzal, hogy kedvesen becsengetsz a szomszédokhoz, bemutatkozol, ha eddig nem tetted volna.

Falun is vannak programok, ahová egyedül is elmehetsz.

Még egy bugyuta bóvli árusnál is ismerkedhetsz, elég ha megkérdezed tőle, hogy tettszik neki ez a bigyó. (vagy akármi)

Postán, gyógyszertárban KEDVESEN, mosolyogva engedd magad elé a kismamát, öreg nénit, és már is kész a beszélgetés témája. Látom sietsz, nyűgös a baba..

Minden (szinte) faluban vannak kiállítások, amit a helyi gyerekek, idősek készítenek. Elég, ha megdícséred a hímzést, a táncot, vagy akármit.

Legyél kedves, nyitott, és befogadnak. Falun lakunk, tudom. Nem itt születtem, én is csak "gyütt-ment" vagyok, de először Neked kell nyitni.

Sok sikert, bátorságot, és menni fog!!!!

2014. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!