Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felső szomszéd miért érzi...

A felső szomszéd miért érzi feljebbvalónak magát?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja kezdte el, hogy a bejárati ajtaját tiszta erőből becsapja, amikor megy, megy amikor jön. Ne úgy képzeljétek el, hogy csak egy kicsit hallani, hanem olyan, mintha le akarna szakadni a plafon, óriási a hangja, amikor becsapja. Egyszerűen tehetetlen vagyok! Az utóbbi időben pedig valamilyen oknál fogva - nem hazudok - óránként csapkodja! De hova tud menni óránként? Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben?

2014. jún. 27. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, a huzat csapkodja.

De vannak olyan ajtók, amik nagyon vacakul csukódnak, vagy a környék akusztikája olyan, hogy felerősíti valami.

Nem hiszem hogy az ő érdeke is lenne, hogy ajtótokot cseréljen caklipakli, mert csapkodja az ajtót. Vagy minimum zárat.

Ha meg direkt csinálja, vond kérdőre, ha folytatja, verd orrba.

2014. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Másfél hónapig tűrtem, de hétfőn első utam a közös képviselő lesz, csak nem szeretném, hogy megtudja, hogy én voltam. De emellett a wc- és a fürdőszoba ajtókat is hangosan csapkodja. Egyszerűen kibírhatatlan! Most emiatt kell elköltöznöm? És ha szólok neki, csakazért is tiszta erőből fogja bezárni az ajtót. Esetleg megkérdezzem az ő mellette lévő szomszédját? Mert ő pedig közvetlenül kapja ezt. Csak azt nem értem, hogy ő miért nem szólt eddig nekik?
2014. jún. 27. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Emberi kommunikációval próbálkoztál már? Amúgy nekem is ilyen a szomszédom, úgy beb*ssza az ajtáját, hogy majd leborulok a széktől. Rohadt idegesítő.
2014. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem gerinces megoldás, de én név nélkül szeretném valahogy a tudtára adni, hogy hagyja abba. És remélem ebben segít majd a közös képviselő. Mert attól félek, ha megtudja, hogy én panaszkodtam, annál jobban csinálja majd. Mesélnél kicsit bővebben, hogy neked hogy van? Még mindig csapkodja, és te szóltál?
2014. jún. 27. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiába marad névtelen az egész, nem olyan nehéz rájönni, hogy vajon ki szólhatott a közös képviselőnek :) Ha pedig bumburnyák, akkor teljesen mindegy ki szól neki, akkor is még jobban fogja csinálni.

Szóval mivel vesztenivalód nincsen, először udvariasan kérd meg, hogy ne csapkodja legyen szíves az ajtót.

2014. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett a szomszéddal?
2019. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!