Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek így megoldható...

Szerintetek így megoldható lenni a szoba kiadása?

Figyelt kérdés
A lakásom 52 nm-es, van egy 12 nm-es hálószoba, és egy 22 nm körüli nagyobb szoba, amit nappali-étkezőnek terveztünk a párommal, amíg még együtt voltunk... A lényeg, hogy a hálószoba most szekrény nélkül áll, mert a kétszemélyes ágy mellé nem fért volna még az is, és gondoltuk, majd a nappaliba beiktatunk valahová egy gardróbot. Így most minden felborult, a nagyszobában vannak szekrények, szívesen laknék én ott, hiszen az erkélyre is onnan jutok ki, meg ugye most ott van az asztal + kihúzható kanapé. A konyhában sajnos csak egy nagyon keskeny asztal van, mert picit nagyobb egy főzőfülkénél. És ha mondjuk kiadnám a kisebbik szobát (ágy, éjjeli szekrények, fésülködőasztal), akkor a lakónak nem lenne hova pakolnia (bár ezt még megoldhatnánk, mert van egy beépített szekrény az előszobában... nem kényelmes megoldás, de elképzelhető). De hogy hol egyen? Nem szeretném, hogy hozzám járjon át... Nem tudom, sztetek érdemes ilyen 2 szobás lakást kiadni? Diák vagyok én is, de nincs családom, nekem ez az otthonom csak és kizárólag, és nem tudom, beérem-e egy kis szobával + konyhával... Nem biztos, hogy megéri azért a 30 ezerért, amit elkérnék... :/ Mit gondoltok?
2014. júl. 7. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Konyhában egyen.
2014. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nincs asztal.
2014. júl. 7. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni falra rögzíthetős felhajtós asztalkát. Amikor használni akarjátok, akkor fel kell hajtani és alá fordítani egy támaszt, és mikor nem kell, akkor támasz ki és lecsukod. Kb 8 cm helyet foglal el összecsukva. Nekünk is ilyen van, mert a konyhán keresztül vezet az út a fürdőbe, és egy rendes asztallal nagyon szűkös lenne a közlekedés.


[link]


Lehet ennél olcsóbbat is kapni, mi kb 4000-ért vettük.


Én 34 nm-es garzonban élek és 3 évig volt lakótársam az egy légtérben, míg az egyetemet végeztem. 15+rezsi fele bérleti díjt kértem (olyan 30-35-re jött ki). Én sem örültem neki, de jól jött a pénz, ami így a rezsimet fedezte teljesen.

2014. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!