Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Régi típusú parasztház tetőter...

Régi típusú parasztház tetőterének beépítése házilag. Megoldható? Nagyjából mennyiből?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivé? Tetőtér mint lakrész vagy mint padlás?

Egyébként házilag nem, mindenképpen papírok kellenek hozzá.

2014. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

van a régi épület.. 60cm-es eredetileg vályog, de át lett építve falakkal szóval most vannak benne ilyen beton cuccok (nem tudom, hogy hívják) 2003-ban lett mellé egy szoba és egy fürdőszoba építve az már ilyen 'újféle' a fölé szeretnék egy szobát a feljárót mindenképpen a mostani létrás megoldással szeretném.. tehát a szigetelés, ajtó, ablak, padló lenne a kérdés.. de az egészet ilyen tök egyszerűen akarom megoldani.. a LB27-Kell egy ház c. klippjében lévő ház tetszik nagyon.. szóval olyasmit:)

a kémény az alatta lévő szobából ott megy meg az a szoba meleg.. szóval a fűtés amennyire nekem kell megoldható az áramot meg hosszabbító segítségével akarom felvinni..:D

gondolom kiderült hogy kamasz szoba és hogy most pattant ki a fejemből:D

a bútorokat meg mindenképp raklapokból akarom az annyira hűű..:D

2014. márc. 29. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiában fogod itt vázolni, de a legbiztosabbat egy statikus tud mondani, aki kimegy, felméri és megmondja.
2014. márc. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát. Nem vagyok szakember, de szerintem nem lehet. Főleg nem házilag. De ettől eltekintve kérdezz meg egy hozzá értőt.
2014. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!