Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Idegesítem a gyerekeket a...

Idegesítem a gyerekeket a zenémmel ezért kurjongatnak? Vannak ennyire okosak? Bosszantani akarnak?

Figyelt kérdés

A szomszédban van két óvódás korú kisgyerek, szoktam zenét hallgatni az erkélyemen, de úgy, hogy a szobámba feltekerem, kinyitom az erkély ajtót, és kint halljam. Nem egy koncert erejű zene, de hallatszódik, de rendőrséget még nem kellett miattam hívnI! :)


De csak hétvégén hallgatom 1-2 órára.

De a két kisgyerek oda jön a kerítéshez és "lálálá, ááááhááá," meg minden féle ilyen hangot ad.

Elkezd labdát pattogtatni!

Ezt megcsinálták eddig 5-6x, aztán egyszer bement a gyerek és kihozott 1 furulyát! És a kerítésnél fújta!


Ezt szándékosan csinálják? Bosszantani akarnak?


Volt 1 szomszédunk, aki nem bírta ha valaki nem néma csöndben él, és kijött az autóval a garázsból, letekerte az összes ablakot, és feltekerte a zenét, és bement.

Meg elkezdett nótákat énekelni hangosan mikor a barátaimmal az erkélyen beszélgettünk!

A gyerekeke is ezt csinálják?


Szerintetek idegesítem őket a zenémmel ezért csinálják?

Van 1 mogorva apukájuk, lehet az szól nekik, hogy "menjetek ordibálni!" ?

16/F



2014. júl. 12. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg szülői ötlet volt.
2014. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen gyerekek, és unatkoznak.
2014. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
direkt csinálják, hogy felhívják magukra a figyelmet. én is ilyen voltam, mindig a szomszéd ablaka alatt kiabáltam nekik, ha meghallottam a hangjukat hehe
2014. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted nem egyértelmű? Minden hétvégén arra kényszeríted az összes szomszédodat, hogy a te hülye zenédet hallgassák, persze hogy cserébe ők is igyekeznek a te nyugalmadat szétbarmolni. Figyelj, most nagyon meg fogsz döbbenni, de létezik más megoldás azon kívül, hogy a szobában üvölteted, hogy te az erkélyen hallgasd: bármilyen zenelejátszó kütyü, akár a telefonod ÉS fülhallgató... vagy pedig viseld el, hogy ha te szopatod a többieket, akkor ők benyújtják neked a számlát, furulyázással, énekléssel, a saját zenéjük felhangosításával...
2014. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%

Utolsó, primitívebb vagy, mint a zenét üvöltető emberek. Megsúgom, az értelmes emberek átmennek, és szólnak, ha zavarja őket a hangoskodás. Az ordibáló, gyereket idegesíteni küldő gyerekek csak arra ösztönöznek, hogy tekerjem fel a zenét csutkára, csak a normális, nem kétszámjegyű IQ-val rendelkező szomszédaim tartanak vissza.


Én naponta hallgatok hangosan zenét, beköltözésnél szóltam a szomszédoknak, hogy jöjjenek át szólni ha zavarja őket, és lejjebb veszem. Ennyit kell tenni. Szólni. Ha nem hajlandóak lejjebb venni, akkor kell pattogni.

2014. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze prolikám, én fogok naponta átmenni könyörögni, hogy tartsd be a legalapvetőbb szabályt egy társasházban: ne zavarj a hangoskodàsoddal... hát te nagyon el vagy tévedve, talán tanyán nőttél fel?
2014. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

Na, úgy látom te vagy az éppen ügyeletes álértelmiségi.


Báró uram, ha megengedi, elmondom önnek, más, önnél nyílvánvalóan alsóbbrendű népek rendelkeznek annyi logikával, hogy nem cseszik fel a zenét, ha már egyszer szóltak. Itt, az V. kerületben, a tanyám közelében legalábbis ez a helyzet.

Mink, műveletlen prolik így élünk. Arról sajnos nem tehetünk, hogy az Uraság egy pcs.

2014. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A pofámról lesülne a bőr ha elkezdenék death metált bömböltetni minden hétvégén. Jézusom, én elég gátlástalan vagyok, de nem lenne az az isten, hogy másokat zavarjak azért, hogy nincs pénzem egy 800 forintos fülhallgatóra.
2014. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a panel átka:D

Egyébként én is szoktam hangosan hallgatni zenét de azért nem fülsüketítően.

Sajnos itt kompromisszumokat kell kötni:)

Pl este ha már ebbe a cipős dobozba evett a fene,halkabbra szoktam venni,mert nem biztos,hogy a szomszéd az én metál/rock szólóimra kíváncsi,ha már elcsendesedett a város:D

(Bár azt hozzáteszem,hogy én meg minden este a szomszéd tv2 híradóját hallgatom:D)

Sajnos ez így megy,van amit el kell viselni,de azért meg vannak a határok.

Nálunk ha én olyan hangosra veszem a zenét,hogy az erkélyen halljam,akkor azt az egész emelet hallja és hiába nem "kell" magad annyira visszafogni napközben,ez már sok.

Én azt tanácsolom,hogy inkább vegyél egy fülhalhatót,vagy hallgasd bent a zenét:)

A gyerekektől meg egyszer megkérdezhetnéd,hogy miért csinálják,amit csinálnak.Meg hogy a zene zavarja-e őket,mert akkor lejjebb veszed(tudod sok mindenre jó az a fránya kommunikáció;))

17/l

2014. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"a szobámba feltekerem, kinyitom az erkély ajtót, és kint halljam."


Ez a legprimitívebb alpári szokás.

Igen, zavarod vele a környezeted.

Most már tudod, le lehet állni vele.

2015. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!