Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet megszüntettetni...

Hogyan lehet megszüntettetni egy tánciskolát ami a szomszédodban nyílt a 4. emeleten?

Figyelt kérdés
Budapest,belváros,átlagos lakóház 4.emeletén a szomszédomban nyílt egy rúdtánciskola.A probléma a "kedves" tanítványokkal van,néhány gyöngyszem azok közül amit csinálnak: leköpködnek az emeletről,csikkeket eldobálják,rángatják a lakásajtókat, ablakainkon úgy bámulnak be mintha kirakatot nézegetnének, baromi hangosan beszélgetve és röhögve közlekednek miközben szidják a lakókat mert szólni merünk nekik hogy tán viselkedjenek,a bejárati ajtómnak támaszkodnak néha le is ülnek elé,rendszeresen kifeszítik a kaput merthogy az oktató nem hajlandó mászkálni nyitni/zárni nekik (rossz a kaputelefon évek óta,csak így, kulccsal működik a kapu).Pár napja kiírták hogy elnézést kérnek a szomszédok viselkedése miatt és lépéseket tettek ez ügyben... Közös képviselővel,önkormányzattal és jogásszal is beszéltünk már,senki nem tud/akar segíteni,lakóközösség meg felejtős. Tehát lenne bárkinek bármi ötlete,tanácsa,javaslata hogy mit tehetnék ennek a problémának a megoldása érdekében anélkül hogy nekem bajom essen? Mert már így is úgymond napirenden vagyok náluk,heti hét nap kell elviselnem hogy inzultálnak.

#elviselhetetlen szomszéd #tánciskola a 4.emeleten
2014. júl. 15. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Én is "inzultálnám" őket, de úgy, hogy az 1. ne legyen bizonyítható, csak az ő szavuk legyen max, 2. ne legyen büntethető.
2014. júl. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

",rendszeresen kifeszítik a kaput merthogy az oktató nem hajlandó mászkálni nyitni/zárni nekik"


Garázdaság.

Irány a kerületi ügyészség.

És a rendőrség.

2014. júl. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/2 köszönöm a válaszod,de nem tudom bizonyítani. ha meg rendőrt hívok amikor látom a kapukifeszítést,már bőven elmennek mire kiérnek a rendőrök.
2014. júl. 16. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, nem nálad van a bizonyítási teher.

Ez az ügyész dolga.

2014. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!