Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért ilyen nehéz Magyarország...

Miért ilyen nehéz Magyarországon biciklizni?

Figyelt kérdés

Alig van valahol bicikliút, a nagy fprgalomban szinte rettegek száguldozó autók között gurulni, de a járdára se mehetek fel, mert az a gyalogosoké, nem tudok ott haladni.

Biciklitárolók tömve, egy vashoz 2-3 bicikli van kötve, mert nem képesek többet kirakni.

Lenne igény, ma is rengereg bringást láttam, mégsem fejlődik a kerékpáros infrastruktúra!


2014. júl. 17. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Benzinben van bőven útalapra pénz. Hát ha nem város kormányzási költség spórolás lenne, lenne is adó.


Mondom én akinek jogija sincs, és csak céges teherautó volt a családban, ami inkább fuvarozási megbízásra lett cserélve.

2014. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-eske! Képzeld a bringásnak nincs megtiltva hogy kocsija is legyen és igen gyakran van is! Nem mellékesen ugyanúgy fizeti az áfát meg a bérét terhelő adókat mint akinek csak autója van. Viszont aki csak kocsival jár az károsítja környezetét ,csinálja a dugót- szmogot,amiért milliárdos kára van az egészségügynek,és ahhoz képest még így is nagyon kevés plusz adót fizet. Csak meg kell nézni munkaidőben mennyi ezer kocsi feszül bele a belvárosban 1.5 tonnákkal szállítva egy embert.
2014. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
# 12 A aki meg dugóban kerékpározik komoly plusz tb. költség.
2014. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja és részlet kérdés szerintem. Nem érdekes rajta vitázni.
2014. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!