Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy kezelitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy kezelitek, ha a barátnőtök állandóan veletek akar lenni? Minden mozzanatomról tudni akar, nem szereti ha a haverjaimmal lógok. Szeretem őt, nem akarom megbántani meg nem akarom, hogy hisztizzen, de mégis, Ti ilyenkor mit tennétek/tesztek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem volt még ilyen jellegű problémám.
2014. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy barátnőm volt, ő pont ilyen volt. első évben még oké volt, de aztán már kezdett folytogató lenni, néha már inkább csak otthon gépeztem volna, minthogy vele találkozzak, mert már nem bírtam hogy naponta reggel 8 tól délután 6 ig velevoltam... és szerintem ez volt a fő ok, amiért elkezdett romlani a kapcsolatunk, de a többi már más tészta! A lényeg, hogy szerintem az is lényeges egy kapcsolatban, hogy a felek ugyan azt várják el egymástól, és akkor nem lesz teher a másiknak. Mert ha ő túl sokat akar veled lenni, akkor az vagy neked lesz fullasztó, vagy neki sértő.
2014. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld megtalálni az egyensúlyt. Néha veled megy az nem gáz, de ha sosem vagytok kettesben az már igen. Az a gyanúm, hogy barátnődnek belőled áll az élete és ezért lóg rajtad.

Az a baj, hogy nem tudjuk, hogy te vagy túl zárkózott vagy tényleg állandóan nyaggat, hogy mesélj mit mikor hol kivel csináltál.

Több konkrét infó sokat segítene, pl beszélgetésrészletek...

Vagy neked van olyan életed, hogy nem fér bele egy barátnő vagy tényleg belőled áll neki minden.

2014. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Elhagynám az országot a haverokkal...
2014. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vicr4m ***** válasza:
13%
Menekülj és hátra se nézz! Ez már csak rosszabb lesz ennél. Teljesen be akar szabályozni, a nők sajnos ilyenek. Sajnos az a tapasztalatom, hogy ezt megbeszélni sem lehet velük. Ezután jön majd az, hogy facebook-odba beletúr, telefonod átnézi, ha talál vmi félreérthetőt, akkor jön majd a folyamatos balhé.
2014. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően egyikőtökkel sincs baj. Pusztán csak nem illetek össze. Más igényeitek vannak az együttléteket, és a külön töltött időt illetően.


Ne akard megváltoztatni, ne akard hogy olyan legyen amilyen nem...és hogy a te kedvedért változzon meg, és érdeklődjön kevesebbet...


Ő ilyen, te meg másmilyen vagy. Nincs értelme a kapcsolatnak. Miért csapod be? Inkább mond meg neki hogy keressen olyan párt, aki szintén annyira ragaszkodó mint ő.

2014. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én pont ilyen vagyok. minél többet akarok a pasimmal lenni! :) volt barátomnak én is utáltam a haverjait, de csak azért, mert ők szidtak engem összevissza, mert miattam kevesebbet tudtak együtt kockulni... -.-"


én azt tanácsolom, hogy ijessz rá. nálam ez beválik. mondd meg neki, hogy eleged van, neked nem kell az, hogy folyton ellenőrizgessen meg rajtad lógjon. mintha szakítani akarnál. másnapra már át fogja gondolni a dolgot, és örülni fog, hogy nem dobtad ki, ezért megteszi neked, hogy eltávolodik. :)

2014. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!