Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit gondoltok, illik-e beköszö...

Mit gondoltok, illik-e beköszönni más udvarára, ha nem ismered csak látásból az ott élőket, és egy utcában laktok?

Figyelt kérdés
Szituáció: Grillezés egy kertes ház udvarán. Kettő utcabeli járókelő elsétál a kerítés előtt és köszön. Ez most tolakodás, mert nem is ismerik egymást, vagy jófejség, hiszen egy utcában laknak?

2014. júl. 25. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondold magad a helyzetbe. Ha te grilleznél és odaköszönnék neked mint szomszéd akkor az mért lenne tolakodás? Szerintem tök normális dolog!
2014. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztosan nem tolakodásnak szánták.


Én a magam részéről, ha látnám, hogy nagyon elvannak foglalva, akkor nem kiabálnék be az udvarba, nem zavarnám meg őket. De ha látom, hogy arra néznek, látják, hogy valaki elmegy előttük, akkor beköszönnék.

2014. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tolakodás, meg nem is kifejezetten jófejség, ez inkább olyan semleges szerintem.
2014. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!