Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak engem idegesít ha a...

Csak engem idegesít ha a szomszédoknál állandóan szól a riasztó?

Figyelt kérdés

mindig azért szól mert:

-áramszünet

-merül az elem

-meghibásodik

-rászáll egy galamb

-elmegy egy macska

-jön egy rokonuk , nemtalálja a csengőt, kopog veri az ablakot, aztán hazamegy és otthagyja a zenélő riasztót


ezek már mind megtörténtek, eleinte odament mindenki megnézni hogy húú mi történt, most már mindenki letojja nagy ívben. ezerszer szóltunk már ezekért ha igazi betörés lenne, annak híre megy, 5évente 1x van ilyen errefelé.

és a legdurvább hogy régen még csak pár embernél volt, most már minden házon...de még külön a garázson is, a villaórány, a vízóra aknán (amit ha jön az ellenőr felnyit, mert kevesebb ideig tart gyorsan kinyit

ni megnézni, minthogy mindenhova becsengessen)

lassan már a budiajtón is riasztó lesz..csak engem idegesít ez?


2014. júl. 25. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

:D


Általában akkor szól ha merül az aksi és még áramszünet is van. Nálunk is van a környéken mindenkinek, de évente talán egyszer szól valakié.

2014. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gebasz1 ***** válasza:
Nem ,szokjál hozzá!
2014. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!