Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok! Ti hogyan 'védekezte...

Fiatalok! Ti hogyan 'védekeztek' az ellen, hogy a buliban ne lopják el az értékeiteket, amikor ittasak vagytok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Ne idd le magad a sárga földig.
2013. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak telefont viszek, pénzt, személyit, meg lakcímkártyát. Ez elfér zsebben. Aztán ha onnan kilopják, meg is érdemlem.
2013. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem vagyok annyira ittas, hogy ne tudjak magamról.
2013. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig rajtam van a kistáska és nem szoktam olyan részeg lenni, hogy ne venném észre, hogy kutakodnak benne :D
2013. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
sajnos nekem sose sikerül, pedig mindig megkérek egy kedves idegent hogy vigyázzon a cuccaimra, sajnos őt is ellopták az értékeimmel együt
2013. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Telefon, pénz a zsebemben, arra pedig figyelek. Ha olyan a szitu, hogy hozzám préselődnek emberek (metró, lépcső, stb.), akkor mindig tudatosan eszembe jut, hogy most talán valaki próbálkozhat és figyelek a zsebemre. Lehet, hogy gyerekes, de még soha nem loptak így tőlem.
2013. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A telefonom a zsebemben, és a szimatszatyrom alján pedig van a személyim, pénztárcám, amiért elég mélyen bele kell nyúlni a táskába, így én is elég nehezen találom meg. Koncert közben, mindig magam elé rakom, és persze sosem vagyok olyan részeg, hogy ne tudjak magamról...
2013. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én mindig betegesen figyelek a cuccaimra, még akkor is, ha részeg vagyok.

Táskában tartom mindenem, ha nagyon közel megyek el emberek mellett, akkor szorosan magamhoz húzom, ennyi.

Tőlem sem loptak el még semmit, bár tény, hogy még nem sikerült annyira leinnom magam, hogy ne tudjak magamról. :)

2013. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Beülős helyen magam mellett tartom a táskám, táncos helyre pedig kistáskát viszek, amit átvetek a vállamon és lehet vele táncolni. És nem iszom sokat. :)
2013. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

1.Barátok..(van egy barátnőm aki nem iszik soha..)

2.nem kell offon lenni

3.személyi, pénz, teló, zsepi.. elfér zsebben..ha ruhában megyek akkor meg pici táska..:D

/l

2013. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!