Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik tenne-e...

Szerintetek a Jobbik tenne-e valamit a fiatalok züllése ellen? Ha igen, akkor mit, és hogyan?

Figyelt kérdés
Én is 23 éves vagyok, viszont azt látom, hogy minden korosztály egyre hitványabb. Egyre több a láncdohányos, rendszeresen lerészegedő, röhejesen kinéző, deviánsan viselkező tizenéves. Lassan már az iváson, bulizáson, szexen, facebookon, ask.fm-en kivül semmi nem érdekli a jó részét. Szerintetek ez ellen a Jobbiknak lenne valami eredményes programja? Egyébként rájuk fogok szavazni, viszont a programjukban erről konkrétumokat nem találtam, hiába olvastam végig.

2014. ápr. 3. 23:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
34%

Hát, programja van de ez nem csak országos tendencia.

[link]

2014. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
56%

Az ilyen tiniken nem egy pártnak kell segítenie, hanem a szülőnek egy jó nagy pofonnal.


Már látom előre, hogy jönnek mindjárt a "ne üsd a gyereket!" szintű válaszok... Ők nem tudnak különbséget tenni a verés és a pofon közt. Igenis kell a hülyegyereknek a pofon, mert bizonyos szinten mi is állatok vagyunk és néha alkalmazni kell a feltételes reflex szerinti tanítást..

példa: Mond a gyereknek, hogy ne fogja meg a forró edényt... szerinted nem fogja kipróbálni? Dehogynem...viszont megsüti az ujját aztán már biztos nem fogja meg.


Pont így működik a nevelés bizonyos %-ban is... ha nem akarja megérteni, hogy nem éppen jó dolog b*zisan öltözködni, minden hétvégén részegen az árokban fetrengeni, akkor durr egy pofon, és előbb-utóbb megfogja érteni. De lehet szobafogságot is adni, meg egyéb ilyen dolgokat alkalmazni.

2014. ápr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%

Alapvetően nem kell pofozni a gyereket, hanem foglalkozni kell vele.

Ha törődünk a gyerekünkkel már a kezdetektől fogva, akkor nem lesz belőle ilyen ripacs nagyobb korában és nem is kell pofozni.

2014. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
59%
3-mas: Nem is mondtam, hogy feltétlen pofozni kell, de ha elkezd hisztizni egy gyerek, akkor megnézem azt te hogy állítod le. Tudom mert én is csináltam ilyen gyerek koromban...akármit mondtak akkor, akkor se hagytam abba, mert nekem kellett az a valami.
2014. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
53%

Ha mindenki úgy csinált volna, mint a szülei, még mindig boszorkányokat égetnénk.


Inkább szerezz magadnak egy barátnőt és ne mások életével foglalkozz.

2014. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
38%
Boszorkány égetés!
2014. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
74%
Ha sikerül elérniük, hogy a szülő ne dolgozzon napi 12 órát 4000 forintért, hanem értelmes munkával kevesebb idő alatt több pénzt keressen, akkor áttételesen segítettek, mert a szülőnek marad ideje a gyerekre. Ezen felül megígérték, hogy a tv2-t és a retek klubot megszüntetik, ami mindenképpen sokat segítene a felnövekvő ifjúságon.
2014. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
45%

Őszintén szólva, szerintem akkor van gond, ha egy fiatal nem szeret bulizni, szexelni meg inni.

Az ask.fm fogalmam sincs micsoda, pedig én is 23 vagyok.

2014. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%

Jól van, én jámbor gyerek voltam mindig is, szóval nem vágom, hogyan mennek ezek a dolgok.

Engem nem pofoztak, mert felfogtam a dolgokat.


Úgy hallottam, hogy ez az egész öröklődik is, szóval nekem szerencsém lesz a gyerekemmel. :D

2014. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
72%
8-as, de ahhoz miért kell árokig leinni magát az embernek?
2014. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!