Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha egy lakótársatok megfenyege...

Ha egy lakótársatok megfenyegetne késsel mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egy lakótársam az albérletben (ahol a barátnőm lakik) beszólt, erre majdnem megvertem, de erre ő hátrált, majd előkapott egy kést és hadonászott vele előttem.

Sajnos senki sem látta.


Szerintetek jobb elkerülni, vagy csak színészkedett? Nem tűnik ilyen késes alaknak amúgy. Jól meg kéne verni amikor nincs nála.


2014. aug. 3. 16:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Én szóltam a barátnőmnek, de ő meg azt a sztorit adta elő neki, hogy valójában én hadonásztam a késsel és jobb ha inkább elhagy, mert veszélyes alak vagyok.

Biztos ez volt a bosszú amiért ledomináltam a területén.


Mit lépnétek?

2014. aug. 3. 16:24
 2/13 A kérdező kommentje:
Verjem meg jól amikor nincs nála a kése? "tudom hol lakik"
2014. aug. 3. 16:24
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez a késes hadonászás egyértelműen elkeseredett védekezési reakció az erősebbel szemben. Én nem foglalkoznék vele tovább, ha beszól, te visszavágsz neki, de nem kell feleslegesen a bajt keresni, a barátnőd pedig ha ismer, akkor tudja, hogy hazudik az illető.
2014. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy elkeseredett dolog, de most elköltözzek onnan? Én nem akarok. De azt sem akarom, hogy bajom legyen. Inkább őt kéne kidobnom.
2014. aug. 3. 16:31
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Kés elővétele gyilkossági kísérlet . Klassz CR hatóanyagú és extra pepper gázsprayt , vagy gázpisztolyt ajánlok a következő helyzethez .
2014. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt hol tudom megvenni és mennyiért?
2014. aug. 3. 16:33
 7/13 anonim ***** válasza:
A verekedés testi sértés kategória , mert ha kamus a kölök kitalálja az áldozat szerepet magának , és ha van tanú a revans neked nem kedvez ha feljelent ..
2014. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg akartad verni ,ő megvédte magát. Nem tudom mit vársz, máskor ne akarj verekedni ,egy beszólás nem indok rá.
2014. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy neki rosszul esne ha megvernéd, neked pedig ha leszúrna. És egyikőtöknek sem lenne semmi haszna a dologból, szóval hagyjon békén téged meg a barátnődet, mert ti sosem akartátok őt piszkálni.
2014. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Gázspray 2000Ft körül van, a riasztó pisztoly 60.000Ft körül. Ha veszel, mindenképpen forgótárasat. Egyébként is jó védelmi eszköz, már a látványa is félelmet kelt.
2014. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!