Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok ha a határoz...

Hogyan fogadnátok ha a határozott kérésetek ellenére dohányozna a feleségetek/férjetek/lakótársatok a lakásban?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 14:51
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
Én olyan szinten nem bírom a cigifüstöt, hogy vagy ő menne, vagy én. Mi úgy jöttünk össze, hogy nem dohányzott (azóta sem), ha ez változna, én nem tudnám tolerálni.
2013. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
81%

Rosszul, főleg ha előtte nem tett ilyet!

Szerintem ez a legkevesebb amit egy ember megtehetne a párjáért, hogy kimegy, főleg ha ő nem dohányzik.


Férjem is dohányzik, én nem, de világ életében mindig kiment. Miattam is megteszi, régebben is így csinálta és attól, hogy cigizik ő sem akar bent vastag cigi füstöket.

2013. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
37%
Kié a lakás? Ha a tiéd akkor jogos a kérés, ha közös akkor kompromisszumra kell jutni, érvekkel kell meggyőzni (besárgulnak a falak, beveszik a ruhák a szagot), ha meg az övé akkor ez van.
2013. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
73%

Én sem tudnék együtt élni egy dohányossal, nálam is az lenne, hogy vagy ő, vagy én.

Ha az övé a lakás, akkor szépen távozom, ha az enyém, akkor megtalálja a cuccait a lakás előtt egy dobozban.

2013. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
81%
Lakásban dohányozni akkora igénytelenség.
2013. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%
Függetlenül attól kié a lakás, megbeszélném vele, hogy ha eddig nem tette, akkor most se. Elvégre nem ilyen lóra tettem anno.
2013. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
67%

Folyt.


Ha a szép szóból nem ért, és az ő lakása, akkor elköltöznék. Ha az enyém, akkor mehetne ő. Nem tolerálnám.

2013. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
84%
elég rosszul. Egy nemdohányzót nagyon tud zavarni a szag, beivódik mindenhová, nem beszélve a káros hatásáról. A feleség-férj dolgot nem is értem, hiszen ez nem új probléma, gondolom, az elején kell tisztázni ezeket a dolgokat. Nem viselném el, balhéznék, mehetne.
2013. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
56%
Én magam dohányos vagyok, de csak a konyhában szoktam rágyújtani, nincs a lakásnak olyan zuga ami jól szellőzik és keveset használt? Vagy ha van erkély akkor odazavarnám, vagy dugja a ki a fejét az ablakon mikor cigizik.
2013. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
83%

"Én magam dohányos vagyok, de csak a konyhában szoktam rágyújtani, "


Mindig szerettem volna megkérdezni egy dohányostól, mert sokan tesznek így, hogy ez miért jó?

Pont a konyha az, ahol ott a kaja, és nekem undorító lenne, hogy ott főzzek és egyek a bűzben. Hiába szellőztetnek, az erősebb szag ott is érződik, szóval szerintem pont a legrosszabb megoldás...

2013. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!