Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan kérjem meg a szomszédom...

Hogyan kérjem meg a szomszédomat, hogy megmutassa a lakásának a kialakítását?

Figyelt kérdés
Lakásfelújításba szeretnék kezdeni, falakat szeretnék áthelyezni és nagyon kiváncsi vagyok, hogy a szomszédomnak hogyan van kialakítva, elég jó viszonyban vagyok vele, ha találkozunk mindig beszélünk, de nem merem vagyis nem tudom hogy hozzam fel ezt a témát milyen indokkal, hogy fogalmazzam meg úgy, hogy tutira be engedjen és mi van olyankor ha mégsem engedné meg?? ;) Ti hogyan csinálnátok a helyemben, minden ötlet nagy segítség lenne.. Előre is köszönöm a válaszokat, megy a zöld pacsi érte!! :D

2014. aug. 6. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igy.kerek perec elmondod neki h lakásfelujitast tervezel s tanácstalan vagy. Esetleg ötlet meritesnek lakjunk jol blog oldalt ajánlom
2014. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

- Üdv szomszéd!

- Üdv!

- Hogy van ma?

- Köszönöm kérdését jól. S ön?

- Megvagyok/ jól vagyok... Viszont lenne valami, amiben szeretném a segítségét kérni. Ígérem nem lesz megterhelő. Lakásfelújítást csinálok, először is szólni akartam, hogy egy-két hétig lesz egy kis hangzavar, de igyekszem nem zavarni senkit, viszont abban kérném segítségét, hogy ha szolgálna némi tanáccsal, a falak áthelyezésében, hogyan tudnám megoldani, hogy önöknek , hogy sikerült megoldani, az nagy segítség lenne.

- Ööh... nagyon köszönöm, hogy szólt, ha tudok segítek.

- Önöknél, hogy sikerült az elrendezés, elégedett vele?

sötöbörö... sötöbörö...

2014. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!