Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon kellene nekünk ez az...

Nagyon kellene nekünk ez az albérlet, a főbérlő megkért hogy írjak magunkról pár sort. Mit kéne bele írjak hogy "meggyőző legyek"?

Figyelt kérdés
Októberben születik a kislányunk a vőlegényemmel és nagyon jó lenne ez az albérlet amit kinéztünk, de nagyon sokan pályáznak rá. Aki kiadja írt e-mailt hogy írjak magunkról pár sort. Nem tudom miket kellene bele írnom hogy meggyőző legyek de mégse olyan hogy túl fényezem magunkat értitek. Tudnátok segíteni?
2014. aug. 7. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi idösek vagytok, milyen munkahelyetek van és mióta.
2014. aug. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Ami megváltoztathatatlan tény, arról csak az igazat.



Aztán jöhet a rizsa hogy rendszerető, csendes életvitelt kedvelő házaspár vagytok. Feleséged egyenesen gyűlöli a rendetlenséget ezért mindig fantasztikus rendet tartotok magatok körül. Biztos állásod van, megfelelő fizetéssel. Csak barátaitok vannak, mivel kiegyensúlyozott életviteleteknek és békeszertő vallásos meggyőződéseteknek köszönhetően ellenségnek nyoma sincs az életetekben. Stb...

2014. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

#2


de persze csak egyszerűen és szerényen fogalmazd meg mert ha túlfényezed a dolgot akkor komolytalannak tűnhet.

2014. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
95%
Sok energiat nem fektettnek bele. Ha sok a jelentkezo es te terhes vagy. Gyerekkel, terhesen, munkanelkul vagy kias allattal nem nagyon szeretik kiadni a lakast.
2014. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem azt fogalmazd meg, hogy biztos anyagi háttérrel vállaljátok a babát, akit tisztaságban fogtok felnevelni.


A főbérlőt az érdekli, hogy rendben fogjátok-e tartani a lakást, no meg főként az, hogy fogtok-e tudni fizetni. Ezzel kapcsolatban legyen megnyugtató az írás.

2014. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Előre bocsánat,ha bántó lesz valaki számára amit írok.

Én mindenképpen beleírnám,hogy nem vagytok roma származásúak.

Amikor albérletet kerestem,nagyon sok főbérlő kérdezett rá.Hiszen a telefon,monitor túloldalán nem láthatják a bőrszínt.

Még azt hozzáfűzném,hogy egy ilyen levél megírásánál gondosan ügyelnék a helyesírásra.

2014. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

pl. ilyesmit:

"xy és Zw vagyunk, 25 és 27 éves magyar fiatal pár.

Mindketten dolgozunk, rendszeres jövedelmünk van, az albérlet minden költségét tudjuk fizetni.

Kiegyensúlyozott párkapcsolatban, szerényen, békességben élünk, igényesek vagyunk a környezetünkre és saját magunkra is, így természetes számunkra az, hogy a lakást, amiben élünk rendszeresen és közösen takarítjuk, vigyázunk a berendezési tárgyakra épp úgy, mint a saját holmijainkra.

Nincs kisállatunk, nem dohányzunk és otthonunkban nem szoktunk és a jövőben sem tervezünk zajos összejöveteleket.

Alkoholt nem fogyasztunk, drogokkal, gyógyszerekkel nem élünk.

Októberben fog megszületni tervezett és várt gyermekünk, az ő eltartásához szükséges jövedelemmel is rendelkezünk, a pici mellett olyan lakásra van szükségünk, amelyet hosszú távon otthonnak nevezhetünk majd.

Kedves, normálisan kommunikáló, tanult emberek vagyunk, így bármilyen felmerülő probléma esetén bízunk abban, hogy azt udvarias hangnemben, korrekten rendezni tudjuk.

Az elszámolásokat, fizetési kötelezettségeket észben tartjuk, rendszeresen, pontosan fizető bérlők voltunk az előző helyünkön is.

Az előző lakástulajdonosnál érdeklődhet felőlünk, elérhetőségei:..."


Én kb. ennyit írnék, esetleg ha nagyon akarod ezt a helyet, akkor egy közös, mosolygós képet is küldhetsz magatokról (a háttérben rendezett környezettel).

Minden jót.

2014. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 Vagyok.

Nekem a főbérlőm mesélte,hogy előttem rengeten nézték a lakást.

Volt egy három tagú magyar család is /anyuka,apuka és egy kisgyermek/.

Azt mondta a tulaj,hogy majdnem nekik adta ki,mert a telefonban és az emailben egy pedáns asszonykának adta ki magát a nőt.

Aztán amikor személyes találkozóra,lakás megtekintésre került sor,akkor ápolatlanul,igénytelenül jelentek meg.

Tudom,pici off,de tanulságos lehet másoknak.

2014. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!