Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bunkó beszólásokra, bámulásra...

Bunkó beszólásokra, bámulásra hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés

A lakóhelyemtől nem messze van egy ház, ahonnan egy srác (illetve esetenként a haverjai) mindig beszólogatnak nekem. A beszólások lényege a külsőmre irányul, és talán azt szeretnék kifejezni, hogy szép/csinos vagyok, de olyan bunkó stílusban, hogy nem nagyon tudom kezelni a helyzetet.

Ők legalább 5 évvel idősebbek nálam.

Mit kellene ilyenkor csinálni? Visszaszólni, vagy úgy tenni, mintha meg se hallottam volna? (ami lehetetlen, mert ott vannak pár méterre tőlem)

Elég kínos a helyzet, mivel én nap mint nap járok el a házuk előtt, ezért viszonylag sűrűn előfordul, hogy találkozunk.

20/L


2014. aug. 29. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellene bármire is reagálni ??
2014. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszaszólsz csak jobban alájuk teszed a lovat.
2014. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Sehogy ne reagálj... az a legjobb:P
2014. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bunkóságra értelmes választ nem lehet adni. Jobb, ha nem reagálsz. Ez is válasz.
2014. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjél az egyik fiú barátoddal, aki visszaszól majd nekik: "Mi tetszik a nőmön?" Testesek/Izmosabbak előnyben részesítve.
2014. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szólogattak be (míg jól néztem ki), egyszer aztán meguntam, odasétáltam hozzájuk és hótt nyugodtan megkérdeztem, mi a bajuk.

1. köpni-nyelni nem tudtak, csak habogtak - ennyit a nagy szájukról

2. aztán nagy nehezen csak kibökdösték, mi a bajuk

3. utána meg már hülyültünk az egészen - továbbra is meg-megszóltak, de nem bunkón, hanem viccesen


Persze, van, akinél nem válik be, de nekem még mindig működött. A többség csak messziről dumál, ha lazán megérdeklődöd, mi a szitu, akkor már fülét-farkát behúzza.

2014. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami olyasmit kell csinálni amit a 6-os válaszoló írt. Olyant, ami meglepi őket, ami váratlan és éppen ezért nem számítanak rá.

Vagy pedig megállsz, rájuk nézel unott arccal, látványosan ásítasz egyet, aztán továbbmész.

Vagy ugyanúgy megállsz, lesajnálóan végigméred őket, aztán továbbállsz.

Nem kell semmit sem mondani, a testbeszéd többet ér ezer szónál.

2014. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem kell reagálni...Az ilyen korú srácok mivel fogalmuk sincs hogyan kell egy lányhoz szólni viszont az a bizonyos feláll minden jó nőre,meg nagyon vagányok akarnak tűnni azért tesznek ilyen alpári megjegyzéseket merthogy valahogy szeretnék magukra vonni a figyelmet.az ilyen típusú pasik gyávák mert négyszemközt egy értelmes mondatot nem merne veled váltani csak hebegne habogna.Így nagy az arc haverok közt alpári mód csakúgy mint az ezen a szinten ragadt útszéli munkások,aszfaltozók,stb....akik ha meglátnak egy kétlábon járó p.ncit legyen az tinilány vagy terhes nő akinek éppen nem kell zsákot húzi a fejére akkor biztos hogy odakiáltják az összes undorító dolgot amit éppen elképzelt hogy csinálna..
2014. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jah és elnézést a nyelvtani helytelenségekért még mielőtt valaki ebbe kapaszkodna :) este 10 kor álmosan ennyire futja.
2014. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem egy lenéző pillantás, esetleg egy "pff" bőven elég arra, hogy megszeppenjenek és csendben maradjanak. aztán én személy szerint azt csinálnám, ha ez többször előfordulna, hogy megállnék és megkérdezném, hogy "nem unjátok még? többre nem futja csak ennyi?" és továbbsétálsz :)
2015. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!