Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy srác, akit barátként...

Ha egy srác, akit barátként szeretek szerelmet vall, hogy reagáljak rá?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel összebarátkoztunk egy sráccal akit nagyon bírunk, nagyon jó fej és nekem is meg bnőmnek is tiszta hogy a srácnak tetszem (eddig mindig 3-asban mentünk rendezvényekre, de velem mindig jobban kijött, jobban piszkál meg simogatja az arcom, és nekem olyan a stílusom hogy lehet félreérthet egy-két dolgot, mondta is, hogy kérdőjel vagyok számára), de nekem mint pasi nem jön be, mint barát viszont bírom és örülnék ha jóban maradnánk és nem rontaná el egy szerelmi vallomással vagy randira hívással.

Ha a randihívás vagy a vallomás bekövetkezik, mit mondjak? Sose voltam még ilyen helyzetben.

18L



2014. jún. 30. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Letérdelsz és leszopod.
2014. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszeruen hatarozottan es oszinten. Ebben az eletkorban ne akarj egy sracnak a lelki tarsa lenni. Amugy meg osszejon egy csajjal es szerinted utana ugyanugy bandazna veled is tovabb? Hat en nem hiszem. Kutya egy vilag de ez van.
2014. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt csak ott én voltam a fiú és hát megpróbáltam össze is jött pedig a szitu ugyanez volt. :)
2014. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanezt elmondod, amit leírtál.
2014. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig arra biztatok mindenkit, hogy őszintén nyilvánítsa ki az érzéseit a másik felé, ne féljen. Ebben nincs semmi rossz. Ezzel nem ront el semmit. Jobb lenne, ha elfojtaná, vagy elkezdene kerülni szó nélkül? Ugyanígy elmondhatod, hogy te viszont csak barátként szereted, de szeretnéd fenntartani a barátságot továbbra is. Ha elég felnőtt, intelligens, akkor ezt megérti, még ha fájni is fog neki.
2014. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!