Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Skizofrén szomszéddal mit...

Skizofrén szomszéddal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tőlünk kettőre lévő szomszéd skizofrén viszonylag megszoktuk,h állandóan lek*rv*any*z mindenkit, örjöng, ordibál. De ma odajött a kerítésemhez és elkezdte ütni verni valami eszközzel, mert a 3. szomszéd füvet vágott és azt hitte én csinálom. Szomszédok azt mondják,hogy el kell fogadni így mert beteg. Én nem szívesen fogadom el azt a helyzetet. Most születik gyerekem párom ott tolja elötte el a gyereket majd mindig, állandoan kiabál örjöng egyszer attól félek bántalmazza is őket. A családja látogatja viszonylag rendszeresen, adnak neki gyógyszert olyankor, de egyébként nem szedi a gyógyszerét. Mit tudok tenni? Bármennyire is toleráns vagyok ez már nekem is sok, hogy a saját tulajdonomat rongálja. Rendőrségi feljelentéssel nem sokra mennék, beszélni se lehet vele mert ugyse fogja fel, kiabálnom is felesleges vele...nem tudom mit tegyek. ti mit tennétek, segítsetek.
2014. aug. 31. 19:30
1 2
 1/12 Masked Magician ***** válasza:
100%

Probálj meg beszélni a rokonságával. Ha nem jön össze, közöld velük, hogy rendőrségi feljelentést fogsz tenni.

Ettől valószínűleg biztos, hogy lesz következmény.

Ha nem, nincs mese, valóban rendőrséghez kell fordulni.

2014. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Félelem a legalapvetőbb ösztön. Ha rongál kicsit meggyepálod aztán kerülni fog.
2014. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ma nekem is elgurult a gyógyszerem...majdnem agyonütöttem és elástam a kertbe...tiszta fejjel átgondolva szerintem az erőszak erre nem jó válasz, úgyse fogja fel. beteg ember..csak épp a párom már retteg tőle. Kamerát szerelünk fel az már tuti, legyen bizonyítékunk, ha újra ilyet csinál.
2014. aug. 31. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű eset. Ráhívod a mentőket. Bemondod, hogy ismert pszichiátriai betegségben szenvedő egyén, őrjöng, szerinted ön és közveszélyes.

A mentők ki fognak jönni és beviszik.

2014. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
az egyetlen megoldás az erőszak.
2014. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Dobd egy vulkánba a Gyűrűvel együtt.
2014. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Masked Magician ***** válasza:

4. válasszolónak van igaza.

Ha a személy ön és közveszélyes akkor beviszik.

2014. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
most beszéltem a családdal, azt mondták, hogy nem lehet vele mit kezdeni. Nem akar orvoshoz menni. 15 éve volt utoljára kórházban, pszichiátrián szoktak neki felíratni valami gyógyszert de nem szedi be, és hogy mit nyűglődök a többi szomszéd elfogadta,h beteg...szal én vagyok a hibás mert majdnem ránk szakítja a kerítést...
2014. szept. 1. 16:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor verjetek bele egy jó nagyot a fejébe nyugodtan. Utána távolról kerülni fogja a kerítést.
2014. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Masked Magician ***** válasza:

Erőszak nem megoldás!

Hívd a rendőröket vagy mentőket. Ilyen állapotban ha akarja ha nem be fogják vinni.

2014. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!