Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Közös udvar kisajátítása....

Közös udvar kisajátítása. Jogos, hogy idegesít?

Figyelt kérdés

15 lakásos társasházban lakunk. Egy egészen kicsi udvar tartozik hozzá. Itt mindenki beszélt mindenkivel, mostanáig. Az egyik itt lakó család és a szomszédjuk csináltak egy asztalt, paddal.Azóta zajlik az élet nálunk. Sokszor 15-en is összejönnek megy az eszem -iszom mulatozás. Főleg a "család" rokonai /fia, menye, unoka, Anyja, sógornő stb. Az egészben a legszebb az amilyen nagyképűen viselkednek pl. a hölgy lányai egy ideje nem köszönnek nekünk akik nem tartozunk a falkához. Eddig annyi volt, szóltunk nekik, hogy halkabban éjjel kettőkor. Ja a közös villany ki van támasztva. Igazából senki nem akar velük ujjat húzni.

Engem személy szerint az zavar, ha kilépek a lakásból /bármilyen időpontban/ mindig van vagy vannak kint./ Hajnalban ha dolgozni megyek 3-an a lépcsőn ülnek, bagóznak, de bármilyen időpontban ugyanez. Szerintetek fer ahogy ők csináltak. Máshol is van asztal, pad a közös udvaron, ami az ott élőké. Nekem olyan furi az egész. Mondom engem csak az állandó jelenlétük zavar, igazából a lakásomból nem is hallom őket. Jogos a "mérgelődésem" vagy higgadjak le?


2014. szept. 8. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Jogos. Abszolúte. Cigányhorda lepett el titeket?


A csendháborítás ellen este 10 után rendőrt kell hívni, és a közös udvar kisajátítása ellen először az önkormányzathoz, majd pedig ha nem rendeződik a dolgo, bírósághoz kell fordulni.


Nem kell félni. Tessék összefogni és helyretenni őket közös erővel. Vagy a többi 13 lakásban csak gyáva nyuszikák laknak?

2014. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ugrálj mert hamar leszúrkálnak egy csendes hajnalon aztán senki nem fogja látni melyik volt.
2014. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első válaszoló : igazad van. Baj, hogy nincs összetartás. 3 lakás üres, 3-ban albérlők laknak. Tehát 7 van akik reklamálhatnának. A többség felkel elmegy dolgozni, hazajön bezárja az ajtót maga után és semmivel sem foglalkozik. Hát ez van.
2014. szept. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!