Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért ne leskelődhetnék a...

Miért ne leskelődhetnék a szomszédom után? Jogom van arra nézni amerre akarok!

Figyelt kérdés

A haverom itt volt, és jöttek a szomszédok, vagy mentem, már nem tudom, de pakolásztak ki-be a kocsiba. Én meg álltam az ablaknál, és néztem, hogy miket pakolgatnak ilyen hevesen.

És megszólala a haverom: "mit leskelődsz a szomszédaid után? Nem mindegy, mit csinálnak?"


Most ez leskelődés lenne? Nem nézhetek ki az ablakomon, ha ott egy szomszéd?

Nekem az a leskelődés, ha felmászok egy fára, hogy átlássak egy kerítésen...


Ez leskelődés lenne?

Szerintem mindenki oda néz az ablakából ahova akar!



2014. febr. 25. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Még szép hogy a saját ablakodból kinézhetsz.:)Kis településen élünk.Ha hallom hogy jön egy autó én is kiszoktam nézni,mert azt hiszem hogy hozzánk jöttek.
2014. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinézhetsz az ablakon, de szerintem te sem örülél annak, ha téged bámulnának hosszasan, hogy éppen mit csinálsz.
2014. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem látták, hogy bámulom őket! :)
2014. febr. 25. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem tudni mi történik :)))
2014. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nekem az a leskelődés, ha felmászok egy fára, hogy átlássak egy kerítésen..."


Pontosan. Ez a leskelődés.


Amit et tettél, az maximum kíváncsiság, ami egy kis településen kivált nagyon fontos, mert ha az ember elhagyatottabb helyen van, nem árt tudni az idegenkről és a szomszédokról sem.


Ha városban laksz, akkor ugyanez érvényes. Ha mindentől elfordulnál, ahogyan a gügye haverod javasolta, és semmi sem érdekelne, akkor esetleg arról sem vennél tudomást, ami nagyon fontos: pl. a szomszéd néniről, aki már három napja nem jött ki a házából. Vagy arról, hogy az alsó soron már víz alatt állnak a házak, mert kiöntött a Duna...

2014. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyi a bűnöd akkor nem vészes. Viszont amikor naprakész vagy abból, hogy ki mikor, kivel és mivel jön-megy az már elég súlyos, főleg akkor, ha ezek alapján szépen teóriákat gyártasz és megosztod másokkal.

Őszintén szólva én nem szeretem az ilyen önjelölt "térfigyelő" rendszereket, ha azt akarom, hogy figyeljenek, akkor jelentkezek egy valóságshowba.

2014. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pocahontas12 válasza:
Evvel nincs semmi gond,biztos (vagy lehet) hogy a szomszéd is nézett téged miközben pakoltál vagy vmit csináltál a kertben...
2014. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!