Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen környék jelenleg a...

Milyen környék jelenleg a Népszínház utca? Friss információkra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 17:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Látszik, hogy próbálják felvirágoztatni a környéket, de még mindig siralmas a hely, mert a közeg nem változik. Arra jártam dolgozni, este szerintem biztonságosabbnak tűnik, mint nappal...:D Gyakori eset, hogy random emberek az utcán mindenfélét mondanak neked. Kocsikból üvöltő zene és vizeletszag. Valami ilyen hangulata van a helynek.
2014. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

Ha egy mód van rá, ne oda költözz!!!!


Rossz arcú emberek és C kategóriások is vannak, hangoskodnak, beszólnak. Telefont nem merek elővenni. Ha nincs rajtam karóra akkor így jártam...

Zenét se merek hallgatni.


Az ottani BKV-járatok is katasztrófák. Azokon se veszek elő telefont, értéket.

2014. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%
10: Hova be? Üzletet akarsz ott nyitni?
2014. dec. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon sok cigány lakik ott, nem jó környék.
2015. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

Hirhedten rossz környék. Bp-i ismerőseim is állítják, valamint ha rákeresek "bp-i túlélős" web oldalakra, az értelmesebbek is ezt állítják.


A feltűnő értéktárgyak mellőzése valóban jó tanács, vki említette.

Hozzáteszem: minden egyéb, ami logikus módon a rablóknak értéktárgy esélyét jelenti, mellőzd, ilyen pl a fülhallgató, mivel a rabló tudja, h legalább 50%-ban értékes műszaki cikk van a másik végén.... legfeljebb "koppan" a rabló, ha csak egy 2 ezer Ft-os butafon van a végén.... De 100-ból 50 esetben több ezer Ft-os zsákmányra lel. Tehát NE bízz abban, hogy "ó, hát olcsó mobilom / mp3-asom van", mert ettől még sajnos megtámadhatnak olyat, aki Bp-n fülhallgatóval mászkál, főleg este...


Tehát NE mászkálj Bp-en fejhallgatóval. De egy olcsó mobil mindig legyen zsebben, SIM kártya nélkül, vészhívónak. Az, h ezen felül értéket is tartasz magadnál, a te felelősséged, kockázatod. Amit féltesz (akár sim kártya, adataiddal), lehetőleg mind mellőzd, és nappal is legyél körültekintő.


A veszélyesebb helyeken különösen figyelj a fentiekre, ilyen pl a kérdésedben szereplő Népszínház utca.


Arra ügyelj, h ilyen kérdésre bűnözők is reagálhatnak, megtévesztő válasszal. Viszont egy bűnöző elég kicsi eséllyel strapálja magát egy "túlélős" weboldal elkészítésével, tehát olvasd azokat is, javaslom.

2015. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
93%
Nyóckertes lakó vagyok. A Népszínház utcában gyakran járok este is, általában füllhallgató van a fejemen, nagyon mutatós, drágábnak látszik mint az ára (ára kb. 35eFt Brainwavz R3) és a végén egy 60eFt-os lejátszó (Ibasso DX50). Mindkettő megvan, nem akarták soha ellopni/rabolni, még csak csúnyán sem néztek rám miatta.
2015. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szeretném megtudni, hogy aki azt mondta, fél, és nem biztonságos, milyen rossz élmények érték, mik történtek vele konkrétan. Az, hogy ezekre rákérdezek, miért 0% valaki szerint? Akkor a kérdező kérdése is 0%? Merthogy pont erre lenne kiváncsi ő is. Haszontalan abba az irányba terelni a válaszadásokat, amik választ adnak a Kérdező kérdéére?
2015. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%

15: "Bp-i ismerőseim is állítják"


Szóval nem jársz mnden nap a Népszínház utcában, még Budapesten is csak ismerőseid vannak, akik szintén nem a Népszínház utcában járnak/laknak.

2015. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én írtam a 3-ast. én továbbra is tartom, hogy nem vészes környék. persze aki attól besz.r, hogy meglát egy cigányt vagy négert, annak nem való. a mi házunk nagyon jó, biztonságos, nyugodt, szeretek itt lakni. minden a közelben van, kb. ki sem kell mozdulni a környékről, ha kell valami. a 8ker belső részei viszont annál inkább veszélyesek, a népsz. nem.
2015. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretném megtudni, hogy aki azt mondta, fél, és nem biztonságos, milyen rossz élmények érték, mik történtek vele konkrétan"


Én írtam, hogy sokszor előfordult, hogy beszólogattak, valaki épp kiszédült valamelyik kocsmából és elkezdett utánam jönni, miközben mondta a magáét... Vagy csak sétáltam hazafelé és belehajolt az arcomba egy velem szembejövő csávó és rám röfögött, beleugatott a képembe, vagy már nem tudom milyen hangot adott már. Persze semmi extra, de éppen ha 160 cm magas lány vagy és este sétálsz egyedül hazafelé ez is tud ijesztő lenni. Engem az zavart, hogy nézni kellett, hogy most melyik állat csinálhat valamit, azért ez is visszavehet az ember jó közérzetéből...


De ha engem kérdez valaki, a Nyugati aluljáró például még ennél is rosszabb.

2015. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!