Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen környék a Népszínház utca?

Milyen környék a Népszínház utca?

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak olyanok írjanak aki tényleg tisztába van vele és nem a TVben hallotta..

2014. jan. 31. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Sok a cigó
2014. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát...nem túl bizalomgerjesztő:(
2014. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Továbbá ha megoldható a jobbikos nacionalizmus szellemében élők se írjanak
2014. jan. 31. 20:26
 4/17 anonim válasza:
100%

Én nem vagyok szélsőjobbos, de tény, ott sok szociálisan hátrányos helyzetű ember él, mindig tele van csövesekkel, bevándorlókkal.


Szóval kicsit gettós környék, de azért nem a nyócker legmélyebb pontja. Az épületek ésat utcák egyébként nem néznének ki rosszul, tipikusan az a hely, amit az utcán lévők csúfítanak el.

2014. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
A legjobb, ha végig sétálsz néhányszor délelőtt, délután, este. Magadnak kell megállapítani, hol tudnál élni.
2014. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem vagyok jobbikos, de most írok pár tényt.

- zajos nagyon a villamos miatt (amit valószínű, nem fognak az újabb típusúra kicserélni egyhamar), és a kis hely miatt még jobban zakatol.

- a végállomásnál éjjel-nappal lebzselnek a piaszagú, csöves kinézetű emberek. belém még nem kötöttek, inkább egymást gyepálják néha, de elég büdik, ez viszont tény.

- lényegesen koszosabb a villamos, mint a legtöbb más villamos vagy busz, lehet hogy bele fogsz ülni párszor valami gusztustalanságba.

- kicsit le kell cseréld a szokásaid, elveid - ha veszekedést hallasz, én itt tanultam meg, hogy NE avatkozzak bele, hiába vernek ököllel egy nőt, mert még én leszek a rossz. én elköltöztem, mert nincs gyomrom kivetkőzni az emberségemből, millió olyan hely van Budapesten, ahol nem kell ilyeneket végignézz, hiába nem érne téged amúgy semmi atrocitás. arról még nem is beszéltem, hgoy azért látványra se a legszebb utca ez, és lesznek olyan rossz napjaid, amikor jó lenne hazaérve valami kevésbé lehangoló helyet látni.

2014. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Soha semmilyen körülmények között nem költöznék oda, de úgy konkrétan az egész 7. és 8. kerületekbe sem. Zajos, tele van mindenféle nem túl bizalomgerjesztő emberrel, és sötétedés után nem szívesen járnék még a környékén sem. Sajnos néhány órámra oda kellett járnom az egyetemen, s bár jobb mint a 8. kerület egyes területei, én nem ajánlom költözésre.
2014. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

ingatlanos haverom azt szokta mondani hogy este van folklór műsor az utcán :)

járok arra néha, de odaköltözni még akkor sem jutna eszembe ingyen kapnék ott lakást.

sok a lecsúszott népség, hugyszagúak a mellékutcák, nem biztonságos.


ha megveszed és később szeretnéd eladni, akkor sem leszel könnyű helyzetben.

2014. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
sokszor járok oda, szóval tapasztalat: nagyon gáz környék, mellette, koszos, büdös, zajos
2014. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi barátom azon a környéken lakik, sokat járok arra, nem ajánlom. Ahogy már az előttem hozzászólók is leírták, a közbiztonság is gáz, emellett zajos, retkes, lehangoló környék.
2014. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!