Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha valaki kiloki a cuccaimat...

Ha valaki kiloki a cuccaimat a lakabol, akkor mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szoval a lenyeg az, hogy laktam 1 honapig egy csajnal, majd fizettem egy honapot, amire azt mondta, hogy kaucio, es ha elmegyek visszakapom, vegul pedig ugy egyeztunk meg, hogy nem adja vissza, hanem veszi oktoberi lakbernek. Ebben a honapban 4 napot voltam ott, es maradt ott 2 taska cuccom. Szoval a csaj azt mondta, nem jo neki a hetfo, ezert mondtam, hogy megyek kedden, majd szol, hogy menjek holnap, de nincs hely, vonatnal meg atszallas van, tul koran jar, miegymas. Miatta nem mentem hetfon, erre utolso percen szol.

A masik az, hogy ezert a 2 napomat megcsereltem, bar ez ot nem erdekli, meg folosleges mondjam neki, es ami dolgom lett volna kedden, attettem holnapra.

Tehat kedden tudok felmenni, viszont attol felek, hogy a cuccaimat ki fogja lokni. Szerzodesunk nincs, mert nem voltak hajlandoak kotni, egyreszt ezert is koltoztem.


2014. okt. 12. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor összeszeded a ház elött.


Már az elözö kérdésednél is megmondták, hoyg nincs igazad, ha nem akarsz fizetni - most ne csodálkozz, ha nem akarnak hozzás alkalmazkodni.

2014. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

En alkalmazkodtam most is hozzajuk, hogy ne legyen nekik galiba, vagy valami. Persze, nem fizettem, de ok mondtak, hogy akkor a kauciot nem adjak vissza, es az marad az oktoberi. Bar eddig barkitol kerdeztem, mindenki azt mondta, hogy nem fizettek volna. De most nem ez a tema.

Mivel latom, hogy nincs kivel, ezert gondoltam, hogy kepes kilokni, mivel eleg pszichopata a csaj, viszont, ha kiloki nagy valoszinuseggel el is viszi mas.

2014. okt. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!